Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a teendő ha a kutyába...

Mi a teendő ha a kutyába 'belesül' a széklet?

Figyelt kérdés
/Állatorvos sajnos szóba sem jöhet,mert vidékiek vagyunk,nincs a környéken doki,és ha jól tudom,ki sem jár városon kívülre. A kutyus pedig nem bírja az utazást,nem tudnánk elvinni. Viszont 2 napja 'belesült' a széklet (ha jól tudom,van ilyen,és így hívják) Mit tehetnénk azért,hogy helyrejöjjön a kutyánk? Értelmes válaszokat köszönöm!
2012. szept. 6. 15:37
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

ÁLLJ!

Mégis mi a büdös francért hurrogtok le,ha kiírok egy kérdést.Najó,oké. 13 éves vagyok,és azért írtam ki ide ezt a kérdést,mert a szüleim azt mondják,hogy semmi baj sem lesz vele,mert gyakran megesik (ahogy az emberekkel) hogy székrekedése van egy kicsit.Mellesleg már elmúlt. De én mégis aggódtam érte,ezért írtam ki a kérdést.ÉS ROHADTUL SENKI NE MERJE MONDANI,HOGY MI NEM VAGYUNK FELELŐS ÁLLATTARTÓK,MERT FOGALMUK SINCS ARRÓL,MENNYIRE AZOK VAGYUNK.Van 3 örökbefogadott cicánk,és már több videónk is van a kutya-gazda közti kötelékünkről.Ugyanis pár éve a kutyus phszihés probrémákkal küzdött,így kaptuk.És közösen leküzdöttük,és had ne soroljam,mennyi mindent értünk el közösen.Ráadásul a szüleim évtizedek óta tartanak kutyákat,rengeteg profi tenyésztő és egyéb ismerősünk van. Mellesleg felhívtunk egy állatorvost,a legközelebbit (megsúgom : 60 km-re van innen,és a kutya konkrétan szívroham közelében van,amikor utazunk.angol bulldog) és azt mondta,hogy híg (tej) kaját kapjon,vagypedig olajat frecskendővel (?) a fenekébe. De mint mondtam,nem tudjuk 60km-ert utaztatni a kutyát,az is kétséges,hogy túléli-e,a problémái miatt.Mert hiába fejlődtünk rengeteget,egy kicsit mindig is ott lesz benne ez a pszihés dolog.Mindenesetre köszönöm az értelmes és kedves kommenteket,és hogy ennyire kiismertetek egy szerencsétlen kérdésből..

2012. szept. 6. 19:25
 12/28 Yukióóóó ***** válasza:
43%
Ha legközelebb túl akarsz járni az okos emberek eszén ne így tedd légy szíves !!!! Te egy nagyon okosnak nem tűnő 13 éves gyerek vagy inkább mással töltsd el a felesleges szabad idődet ne ide firkálgassál szted okosakat !!!!
2012. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
43%

PSZIHÉÉÉÉS PROBLÉMA :DD

Na jó menj a francba tényleg.

2012. szept. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
oké.Tényleg-tényleg mekkora tajparaszt emberek vannak itt.Nem is értem.Kész vicc.
2012. szept. 6. 19:41
 15/28 anonim ***** válasza:
66%
Ja. Az én mentett kutyámnak nem volt pszichés problémája, csak a kezem akarta megenni, mikor ráraktam a pórázt. De nem érdekelt, és most figyelj! 3negyed órába telt, mire nyugodtan sétált mellettem. Olyan nincs, hogy a kutya nem szeret utazni. Meg kell vele szerettetni. És mégis mit csináltok, ha komolyan beteg lesz? Álltok felette, és nézitek, ahogy szépen lassan megdöglik, csak mert nem szeret utazni? Na jó, hát no komment.
2012. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
NEM NEM SZERET UTAZNI,FOGD MÁR FÖL KÉRLEK.Nem megharap,nem morog stb. Egyszerűen kapkodja a levegőt,komolyan,rendesen rosszul van.Konkrétan mindenhol rosszul lesz,és menten összeesik. /Sétálni sokáig nem is tudtuk vinni,mert hamar rosszul lett,és félt mindentől.Komolyan,olyan okos itt mindenki.Csak kár,hogy az összes félrebeszél,és fogalma sincs semmiről.
2012. szept. 6. 19:46
 17/28 anonim ***** válasza:
69%
Ne haragudj, de úgy tetted fel a kérdést, hogy bele van sülve. Erre kiderül, hogy csak egy kicsit volt székrekedése (ha volt egyáltalán). Komoly minőségi különbség van a kettő között. Aztán most hirtelen a hozzászólások hatására kijött beőle. Vagy megijedt a gödörtől és összeszarta magát. :)
2012. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Igen,azért úgy mondtam,hogy belesül,mert korábban feltettem egy másik kérdést,hogy mi lehet a kutya baja,és pár hasonló agyi szinttel rendelkező gykzó azt mondta,hogy belesülésről van szó.Ennyit a itteni színvonalról,aztán én vagyok lehurrogva.
2012. szept. 6. 19:48
 19/28 anonim ***** válasza:
52%
Egy kérdésen gondolkodj el, mi lesz vele, ha komolyan beteg lesz?
2012. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Volt már állatorvosnál,több műtétje is volt (szintén a gondjai miatt,mielőtt valaki megint jól elpoénkodna rajta..)

De most úgy voltak vele a szüleim,hogy egy kis félnapos székrekedés miatt nem fogjuk utaztatni 60 kilométert,mert lehet hogy csak rosszabbul járna.Mert mint mondtam,én aggódtam.

2012. szept. 6. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!