Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a teendő ha a kutyába...

Mi a teendő ha a kutyába 'belesül' a széklet?

Figyelt kérdés
/Állatorvos sajnos szóba sem jöhet,mert vidékiek vagyunk,nincs a környéken doki,és ha jól tudom,ki sem jár városon kívülre. A kutyus pedig nem bírja az utazást,nem tudnánk elvinni. Viszont 2 napja 'belesült' a széklet (ha jól tudom,van ilyen,és így hívják) Mit tehetnénk azért,hogy helyrejöjjön a kutyánk? Értelmes válaszokat köszönöm!
2012. szept. 6. 15:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
52%
Na most akkor fél napja, vagy két napja nem tojt az a szerencsétlen?
2012. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
68%
A válaszokat olvasva egy SNI-s 13 éves agyi kapacitásával rendelkező felnőtt vagy. HA valóban annyi mindent megtettél a kutyáért, mint írod, nem itt teszel fel kérdést, mert eszedbe sem jutna itt tanácsot kérni. Az egyébként valóban érdekes, hogy a hozzád hasonlók, mikor sorozatban kiosztják, bejelentik, hogy már nincs is probléma, hipp-hopp rendbejött az addig félholt állata. Tudod, mikor hiszem el. Ahogy azt sem, hogy 60 km-re kell utazni, amíg állatorvost találsz...........
2012. szept. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Nem hiszed el? Mekkora tragédia..:)

egyébként írtam,hogy azért van már jól,mert felhívtuk az állatorvost,aki tanácsolt dolgokat,amik tényleg segítettek.that's all.komolyan,unom a sok okoskodó hülyét,akik még a kérdezőt hordják el mindennek névtelenül és anélkül,hogy tudnának a helyzetről.szóval tényleg köszi az értelmes válaszokat,tényleg megtudtam az oldal színvonalát,és ahogy te is mondtad,többet nem is kérdezem. Egy kavics hasznosabb választ adna az idiótáknál.Merthogy a leb.szás nem segít,ellenben azzal,ha kiismered a helyzetet.

2012. szept. 7. 14:11
 24/28 anonim ***** válasza:
52%
Hurrá, egy idiótával kevesebb !!
2012. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy én vagyok az idióta..? Nem én idiótázok le egy gyereket,akit nem ismerek (!!!),ráadásul azon kívül,hogy 'volt bátorságom' kiírni egy rohadt kérdést,semmi okot nem adtam arra,hogy leidiótázz.de le merem fogadni,hogy te egy IQ bajnok vagy..:)
2012. szept. 7. 14:38
 26/28 anonim ***** válasza:
52%
Yes
2012. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Köszi az élményt, jót nevettem :)))

Kedves kérdező, légy szíves és gondolkodj már el hogy most te vagy a hülye, vagy az összes létező ember rajtad kívül? Nekem van egy rossz hírem.. ;)

2012. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Mekkora f@szok az emberek, mindig mikor feljövök ide eszembe jut. Heh.
2020. júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!