Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hatásos a száraz sampon?...

Hatásos a száraz sampon? Rendszeresen használnám.

Figyelt kérdés
Hétfőn reggel, szerdán reggel és péntek reggel mosok hajat. Egyszerűen lehetetlen ritkábban, mert kegyetlenül néz ki. (azért kell reggel, mert ha este mosom, reggelre már zsíros, és így úgy tűnne, h sohasem mosok hajat..) Kedden és csütörtökön már így is fel kell kötnöm a hajam, kiengedve még szörnyűbb ugye. Nagyon zsíros. Na most arra gondoltam, h hétfőn reggel hajat mosok, kedden reggel száraz samponnal, ekkor mehetnék félig feltűzött frizurával (nem szoros lófarokkal a zsír eltűntetésére), szerdán reggel pedig még mindig nem mosnék hajat, akkor mennék lófarokkal. Csütörtökön mosnék megint rendesen, aztán pénteken pedig attól függően használnék szárazsampont, h szorozsan felkötött, vagy lazán felkötött hajjal szeretnék suliba menni. Szerintetek ez használna valamit? Milyet érdemes venni, rossmanban vásárolnék.
2011. febr. 28. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam már róla hideget-meleget. szerintem mindenképp próbáld ki, mert lehet, h Neked bejön. Én is régóta szeretném kipróbálni, csak mindig elfelejtem, mikor olyan helyen járok:D

Egyébként egy javaslat. cseréld gyakrabban az ágyneműhuzatod, mert egy idő után "visszazsírosítja" a hajad. nekem pl mikor frissen van húzva az ágynemű, akkor egy hétig simán nem kell hajat mosnom(akkor is csak megszokás, mert nem hajlamos zsírosodásra a hajam), de később, a második héten már hamarabb zsíros lesz. Am nyáron hetente, télen 2-3 hetente cserélem az ágyneműm(attól függ, mennyire izzadok.

2011. márc. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Nekem bevált.A száraz sampon előnye,hogy felszívja a zsírosságot.De a hajmosás, szárítás gyengíti a hajszálakat és időigényesebb is.
2011. márc. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
elég gyakran cseréljük az ágyneműt:) ha frissen van húzva, ha nincs, akkor is ugyanez a helzet sajnos:S 2. válaszolóhoz kérdés: és nem látszik, h benne van a száraz sampon vagy valami?
2011. márc. 1. 15:11
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Mindenképpen meg fog látszani a száraz sampon,főleg ha sötét hajad van,barna v fekete.Lehetetlen belőle kifésülni,ez csak szőke hajra megoldás.Én is használtam anno.Menj bőrgyógyászhoz,v nőgyógyászhoz,aki ír fel hormonkészítményt(ami fogamzásgátló is egyben),ami erre való.Vagy mosd gyakrabban.
2011. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
voltunk nőgógásznál már egészen más okból, akkor is volt hormonvizsgálat. minden rendben. gakrabban pedig nem fogok hajatmosni, azaz minden egyes reggel, mert már ígyis épphogy van hajam, pedig atomdús volt. a sok mosástól évek alatt + a téli reggeli hideg frissenmosott hajra biciklin, nem csoda, h kicsinálja.. ennél gakrabban nem moshatok hajat. 1-2 év és kopasz lennék.
2011. márc. 1. 15:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
sötét hajnál nedves törölközővel kell "letörölni" a hajon maradt sampont, és már nem is látszik.
2011. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ha megszárad akkor sem?
2011. márc. 1. 19:57
 8/10 A kérdező kommentje:
mármint a nedves törülköző ad némi nedvességet a hajnak.
2011. márc. 1. 19:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem,a lényeg itt,hogy nagyon alaposan ki kell fésülni belőle és nem látszik.
2011. márc. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm:)
2011. márc. 2. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!