Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy vérremenő verekedésben...

Egy vérremenő verekedésben melyik kutya jönne ki győztesen? Dobermann vagy Német dog?

Figyelt kérdés
AZ Utcánkban mindkét kutya megtalálható és mindig is kiváncsi voltam,hogy melyik az erősebb !:D
2012. szept. 7. 14:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%

Na szerinted ? bőven a dog.

Dobermann 35 kg

Német Dog 75 kg

Német dog sokkal erősebb.

2012. szept. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Én azt szoktam mondani, hogy adott helyzettől függ. a dog súlyosabb, de például ha a dobermann egy olyan helyen sebesíti meg a dogot, harcképtelen lesz, nyer a dobi
2012. szept. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Dobi kisebb, gyorsabb, dog nagyobb szerintem annyira nem gyors. de ha van egy gyenge dobi, és egy jó dog, akkor mindenképpen a dog. ha meg a dog gyengusz, és a dobi a tökös, akkor a dobermann:))) Érted?:)))))))
2012. szept. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 DevilDog ***** válasza:
53%
jók azok a dobermannok 50kg-osnak is, ha kisebb akkor az csak valami utca végi alomból való, ami egy tenyészszemlén sem menne át... egyértelműen a dobermann nyerne... részletekbe nem megyek bele ha nem gond
2012. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
50 kilós dobermann????? az már egy disznó. Egy kan átlagos sulya 40 kg körül van.
2012. szept. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 DevilDog ***** válasza:
39%
előző.. te normális vagy? biztos hogy velem akarsz vitatkozni dobermannos témában? szeretnél linket hogy hogyan néznek ki az 50kg feletti champion kutyák? remélem tudod h ezeknek a kutyáknak munkavizsgájuk is van, szal nem valami halálra etetett egész nap fetrengős kutyák, ha már ekkora "szakértő" vagy...
2012. szept. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ok. akkor azt mondd már el nekem légyszives, hogy egy 50 kig-os kutya hogy a bánatban rongyol át az A palánkon, vagy az 1 méteres ugrón??? persze van munkavizsgájuk. Olyan mint a volt köztársasági elnökünk doktorija.
2012. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 DevilDog ***** válasza:
hol van leírva az hogy egy 50 kilós kutya nem tudja megcsinálni az A palánkot és nem tud 1 méterre felugorni? nekem van képem az én kutyám apjáról ahogy ezeket apportfával csinálja. Te bugris, ki vagy te hogy egy nemzetközi szervezetet bírálj h munkavizsgát adtak ezeknek a dobermannoknak? nagyon okos lehetsz, biztos ilyen malis/németjuhis figura vagy, aki azt hiszi hogy ezek a kutyák az istenek.. ha tudsz angolul akkor adok egy-két tenyésztő elérhetőséget és akkor megmagyarázhatod nekik hogy a kutyáik csak viccből kapták meg a címeket.. nem olyan bonyolult: engedelmesség, nyomkövetés, védelem.. az idióta politikai hasonlataidat meg tartsd meg magadnak mert engem pont hidegen hagy...
2012. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ki a te kutyád apja?
2012. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
és egyáltalán KI a TE kutyád???????
2012. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!