Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy vérremenő verekedésben...

Egy vérremenő verekedésben melyik kutya jönne ki győztesen? Dobermann vagy Német dog?

Figyelt kérdés
AZ Utcánkban mindkét kutya megtalálható és mindig is kiváncsi voltam,hogy melyik az erősebb !:D
2012. szept. 7. 14:07
1 2
 11/15 DevilDog ***** válasza:

ki az én kutyám? egy dobermann

ki az én kutyám apja? egy interchampion kan

nem emlékszel? dobermannokról volt szó, kérdezte itt valaki(talán te?) hogy hogyan tudja egy 50kilós dober megcsinálni a felsorolt feladatokat, én pedig leírtam h hogyan.. törzskönyves neveket, és esetleg honlap címeket kaphatsz privátban, ahol fent vannak ezek a kutyák, a sajátom is fent van onlinepedigre-n de azon ott van az én nevem is és az nem publikus, esetleg kaphatsz képet is a törzskönyvről ha nem hiszel el valamit..

2012. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

semmi nem kell nekem, még törzskönyv sem. egy dolog csak: Ki a te kutyád apja, anyja? ez nem személyes dolog. az, hogy ki irsz ide 2 nevet, nem árulsz el titkot.

Viszont az talán neked is figyelembe kéne venned, hogy egy 50 kilós kutya nagyon, de nagyon könnyen sérül. a nagy suly nem tesz jót az izületeknek, és a szivnek sem. Ahhoz, hogy 50 kilósan szép, és elegáns legyen egy dobermann, ahhoz minimum 80 cm-nek kellene lennie a marmagasságának, ami viszont igen erős hiba.

2012. szept. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 DevilDog ***** válasza:
bocs de nem publikus és semmi köze a kérdéshez, nem változtat semmin ha megmondom a kutyám vérvonalát.. azt gondolod h a dobermann sérülékeny mert 50kilós? erős csontozatú, izmos kutyák, menj keresgélj kicsit youtubeon és nézd meg h milyenekkel szoktak vaddisznóra vadászni, nah azok sem kifejezetten 35-40kilósak.
2012. szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

jó látom nem akarod megérteni. Mindegy. Amugy meg rólam csak annyit, hogy 2 champion kutyám van, mindkettő munkavizsgás, ráadásul meg is csinálták, többszörös klubgyőztesek itthon és külföldön is, német ZTP-vel rendelkeznek és van egy faluvégi kis pudvás tenyészetem, mert sajnos nekem egyik sem 50 kilós!!!

De ,hogy magára a témára vissztaérjek, teljesen vérmérséklet függő, hogy egy ilyen küzdelemből ki kerülne ki győztesen.

2012. szept. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 DevilDog ***** válasza:
gratulálok
2012. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!