Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nálatok milyen egy nap?

Nálatok milyen egy nap?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretném megmagyarázni a kérdést. Nemsokára ellátogatunk egy menhelyre onnan szeretnénk elhozni egy kölyköt. Évek óta készülök rá a lehető legtöbb könyvet elolvastam interneten is mindent amit csak találtam! A kérdés az hogy milyen napi rend szerint szoktatok élni a kutyával?
2012. szept. 7. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:

reggel párom kel elsőnek ő leviszi őket egy 15 perces sétára.

Utána vissszaalszanak,és mikor én felkelek akkor ébrednek fel ők is:)

Legközelebbi séta ebéd előtt van dél körül ilyenkor leviszem őket fél órára sétálni. Megfözök,hazaér párom is megkajálunk,ilyenkor esznek a kutyák is. Picit emésztünk,ha épp nem kell mennünk sehova,akkor legközelebb 5-6 körül megyünk le másfél-2 órás intenzív mozgatásra,és ilyenkor szoktunk kutyázni is. Utolsó séta az este 9-10 körül van de ez már csak sima egézségügyi.

Napközben egymással,és velem is szoktam játszani.

Ha délután programunk van úgyanígy zajlik.

Most pl nincs ma ezért itt alszik mindkettő mellettünk jóllakottan.

2012. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2012. szept. 7. 16:00
 3/7 anonim válasza:
Reggel amikor felébred le szoktuk vinni sétálni,utána kap enni és mivel sulis vagyok addig elvan egyedül.3kor érek haza akkor megint le van víve és utána kap enni megint.Aztán még ha kéretszkedik este akkor is leviszem.Otthon nem igazán játszunk csak amikor sétálunk. :) Egyébként 1,5 éves yorki.:)
2012. szept. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kertes házban lakunk, ezért reggel enni inni kap, és bezárjuk a kifutójába. Ha hazaérünk, akkor kiengedjük, az egész kert az ő bejárása alatt van. Ha nem vagyunk otthon megint csak kifutóba kerül, mert félünk, nehogy megmérgezzék, stb. Hetente háromszor, négyszer meg elviszem sétálni. amúgy rettentő sokat mozog, a kertünk végében egy kukoricaföld, és egy kaszáló van, amire kimehet a lovakhoz. Sokat bóklászik odakint, nem unatkozik
2012. szept. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Reggel felkelünk, kap enni,inni. Elmegyek suliba, olyan 2körül hazaérek, megetetem, aztán késő délután játszunk,és kimegyünk úgy egy órára sétálni, hazajövünk, evés,ivás még egy kis játék aztán alvás :) (6hónapos shar pei, kertes házban)
2012. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szilvi & Argos ***** válasza:

Kertes házas kinti-benti eb, most nyáron inkább kinti.

Reggel séta, időmtől függően kb. fél-egy óra, ha vásárolni, ügyintézni megyek, akkor viszem magammal, ilyenkor van, hogy 2 órát is távol vagyunk.

Utána egész nap alszik a kertben, maximum kicsit házat őriz.

Késő délután-kora este van a nagy séta, általában 2-2,5 óra, vagy több: ebben van séta, játék, gyakorlás, úszás, frisbee, bringa mellett futás vegyesen.

Utána itthon pihen egy kicsit, kiviszem a vacsiját és egy-két apró gyakorlat után mehet enni, majd alszik-házat őriz.

2012. szept. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
reggel fél6kor eü-s séta, elmegyek suliba,1 felé hazaérek,kb 1órás labda,játék a többi kutyával. hazaérünk akkor fent szellemi tanítás,trükkök. 5-6 felé 1-2 órás séta,játék a többiekkel. hazaérünk akkor mi vacsorázunk,amikor végeztünk kap enni ő is. meg este 10-felé egy eü-s séta. meg persze ha nemközben kézi akkor gyorsban lemegyünk pisilni,de ez csak nyáron van mert ugye akkor többet iszik:)
2012. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!