Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava támadás lehet halálos?

Csivava támadás lehet halálos?

Figyelt kérdés

2012. szept. 7. 16:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
Igen.A kutyának!Mert valaki belerúg és..
2012. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
NA nááá ezek a kis pöttömök a vénákra mennek!! sőt a vért is kiszívják ha van elég idejük....
2012. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csivi veszett, akkor mindenképpen! A veszettség halálos.
2012. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Haha, csivavatámadás, szerintem ezt a szót még sosem irta le senki:-)

Lehet halálos, ahogy ott pattog minden igyekezetem ellenére rálépek és kimúlik szegény.

2012. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
79%
Itt nálunk van egy VÉRCSIVAVA tenyészet, hát azokkal nem szeretnék az utcán találkozni:)
2012. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%

Ha megtámadja a csivavát egy egér, akkor a kutyának igen.

Nézd, ha véletlen a nyaki ütőeret harapja ki a csivava, vagy éppen veszett, akkor igen, akár lehet halásos is.

2012. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
60%

Vagy ilyen alapon az is lehet hogy a csivava megszólal, te ettöl úgy megijedsz hogy szívrohamot kapsz.

Nincs rémisztőbb mikor egy csivava azt mondja: Ni!

2012. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
40%

hát szerintem nem lehet halálos,bár ha tényleg egy vénát harap meg/át akkor az elég szar ügy illetve ha tényleg veszett akkor az is gáz..


amúgy sokkal jobban félek egy csivavától mint mondjuk egy német juhásztól, a csivik olyan hirtelen válnak agresszívé,némelyik még nem is jelzi,hogy nem kéne (gondolok itt morgásra) bár én minden kutyán látom ha nem akarja ,hogy megsimogassam, a szemén és a testbeszédéből simán kiolvasható..

2012. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
42%
én nem szeretem a csivavát! Ideggyenge kis patkányok! Még egy macska is szét tudná tépni... Olyan mint valami földönkivüli. Az sem volt normális, aki kitenyésztette... kis plázacicáknak való kis plüsskutyák. Sajnálom őket, mert ő is kutyák....
2012. szept. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

"Az sem volt normális, aki kitenyésztette."

Kedves utolsó! Régebben én is ezen a véleményen voltam, de most ott tartunk hogy kettő van.:)Sajnos ezek a kis medveölők igazán csak a gazdijuknak tudják kimutatni az igazi énjüket! :)

2012. szept. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!