Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez jó lesz így?

Ez jó lesz így?

Figyelt kérdés

Nyáron költöztünk emeletes házba. és erre a napirendre álltunk rá.Jó így??


Reggel fél 6kor eü-s séta (még álmos és elindul felfelé)

1-2 felé hazaérek suliból és ilyenkor egy bő 1 órás labdázás,játék a többi kutyával.hazaérünk és akkor szellemi fárasztás.

5-6 körül 1-2 órás séta, bírkó a többi kutyával.

utána eszik és este 10 felé egy eü-s séta.


hétvégén kutyasuli és általában megyünk apukámhoz és ott van udvar meg egy másik kutya is akivel egyész nap rohangál :)


jó ez így? előre is köszi a válaszokat!!



2012. szept. 7. 20:46
 1/9 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ha póráz nélkül is ki tudja tombolni magát alaposan a séták során, és emellett otthon nem pörög feleslegesen, akkor elég neki.

Milyen fajta/keverék amúgy?

2012. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bőven elég neki szerintem. Kicsinek és nagynak is kimerítő edzések amit leírtál. Ha teheted póráz nélkül játssz vele persze biztonságos helyen, ahol biztonságban van. Ha kutyákkal játszik, akkor duplán elfárad, szellemileg, fizikailag. szerintem rendben van a dolog, elég neki, főleg ha nem nagytestű.
2012. szept. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

igazából csak kutyasuliban van rajta póráz:D amúgy végig szabadon van.eszméletlenül nyugodt 2 éves 13 kg-s keverék:)amikor a délutáni "nagysétából" hazaérünk akkor egyből kidől:D:D

de van amikor mutatja hogy szeretne hazamenni mert elfáradt,ez nem baj?

2012. szept. 7. 21:03
 4/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Akkor elég neki a mozgás, jaja :)

Nem baj szerintem :D

2012. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. szept. 7. 21:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

hogyne lenne jó!

Olyan jó ilyet olvasni,és nem azt hogy visít a kutyája a fájdalomtól de orvos messze van..

Ilyentől olyan jó kedvem lesz hogy vannak még emberek akiknek az a fontos hogy mitől lesz boldog a kutyája,és nem nyűg gondozni:)

2012. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó,Köszönöm szépen! hát igen,nekem fontos és nem nyűg:) és természetesen a legjobbat akarom neki! de 14 éves létemre csak én vagyok ilyen? egy csomó korombeli lány Yorkit(persze szaporítótól)meg ilyen táskakutyákat szeretne és 1-2 hónap max aztán megunják.... ez számomra felháborító...és ha gyerekük lesz? az is megunják? (tudom hogy nem ugyan az de nagy felelőség akkor is)
2012. szept. 7. 21:51
 8/9 anonim ***** válasza:

sajnos ma már nem csak egy ruha divat,hanem kutyafajták is,yorkie különösen,minden sarkon látok egy ideggyenge példányt...

Nagyon jó hogy 14 évesen ilyen felelősségtudatod van,maradjon meg ez a jó szokásod. Veled egykorú gyerekek felkeni nem kelnének fel kutya miatt,vagy iskola előtt inkább facebookoznak mint a kutyát levigyék.

Mire gyerekük lesz csak benő a fejük lágya..Bár ma már 16 évesek is szülnek,még mikor iskolába jártam a negyed évfolyam szülni ment 16-17 évesen.

De ez már nagyon elcsúszik a témától,lényeg hogy dícséretes,példás a hozzáállásod.

2012. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. szept. 7. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!