Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a szomszéd kutyájával?

Kocka99 kérdése:

Mit tegyek a szomszéd kutyájával?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan probléma hogy a szomszéd kutyája állandóan vonyít szegény 14 éves(KUTYAÉVBEN!) már öreg és szinte már haldoklik legyek,darazsak ülnek rajta a hátsó lábát nem bírja megmozdítani nem bír felállni inni nagyon nehezen iszik és eszik a szomszédünk 1 héten 1 vagy jóesetben 2 szer adott neki kaját vize szinte egyáltalán nem volt csak este 10 kor adtak neki de csak vizet!! enni alig,mi adunk neki vizet és kaját(zsíroskenyeret és kutyakaját) de szegény sztem ma már meg fog halni hemzsegnek a legyek és a méhek rajta (döglegyek)

mit tegyek hagyjam meghalni mert már úgy is szenved vagy mi? a gazda csak holnap jön haza!!!!!!!!!!!

addig sztem már nem bírja ki!! anyám azt mondta hogy szeretet hiánya is van nem csak éhség és szomjúság!!!



2012. szept. 8. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd át magatokhoz, fektesd egy védett helyre, ahol nincsenek legyek. Adj neki enni, inni.
2012. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
HA nincs vize, megvan kötve, napon van akkor hívj rendőrt.Ez állatkínzásnak minősül a drága gazdit meg jól emgfogják fingatni.
2012. szept. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szegény kutya kínlódik. Meg fog halni már mindegy neki szerintem. ha megéli a reggelt, hívj rendőrt
2012. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

az a baj hogy nincs itthon a gazdája és nem tudom áthozni mert egy magas kerítés van köztünk

:( kicsit bunkó leszek most de szerintem meghalt :(((( R.I.P

2012. szept. 8. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Minek tart az ilyen szomszéd egyáltalán kutyát???
2012. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!