Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó vagy rossz ha a 2 kutyámat...

Jó vagy rossz ha a 2 kutyámat elválasztom egymástól?

Figyelt kérdés
2 kutyánk van, ellenkező neműek, egyik sem ivartalanított. A szuka még fiatal, jövő tavasszal tervezzük az ivartalanítását (az első tüzelést pelussal és elzárással megoldottuk, a másodikat is így fogjuk). Különböző fajtájúak, de imádják egymást. Panelben lakunk, de kb 5 percnyire van egy kertünk. Nos, 3 hétre a szüleim Harkányba mennek gyógykezelésre. Arra gondoltunk, az idősebb kutyát (6 éves, kan) addig nővérem gondozza. A szuka (10 hónapos) meg nálam maradna. Nem lesznek depressziósak, hogy 3 hétig nem találkoznak? Eddig mindig együtt voltak.
2009. júl. 29. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon hiányolnák egymást,főleg ha szeretik egymást. Az egyik jó barátomnak is két kutyusa volt (nagy jó "barátnők" voltak)és mikor elpusztult az egyik egy baleset miatt,a másik nagyon depis lett,nem evett nem ivott és el vitték orvoshoz,aki egyből azt mondta,hogy minél előbb szerezni kell mellé egy társat,mert ugye ahhoz szokott...meg is lett és minden happy..
2009. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is megviseli őket, ha nem muszáj, én nem tenném. Tavasz még messze van, de addig ivartalaníthatjátok a kant!
2009. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is több kutyám van,és ha néha valamelyiküket egy műtét miatt csak egy hátre elválasztom rögtön depressziós lesz,ugyhogy ne tedd. gondolj bele,milyen lesz nekik egyedül,pláne,ha mindig együtt vannak,embernek se jó egyedül lenni. És hiába van ott az ember,akkor is a kutyának a kutya a legjobb barátja:)
2009. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ivartalanítást a pénz miatt em tudjuk idén megoldani. Akkor sem ha a kan-é olcsóbb.
2009. júl. 29. 17:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért nem lehetne a két kutyust levinni a kertbe?

vagy ha szét is választjátok őket, csak úgy tegyétek, hogy napközbe mikor ráérsz, vidd le a kisebbet a kertbe. így együtt is lennének végülis.

2010. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!