Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff hozzám való lenne?

Amstaff hozzám való lenne?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam rajta hogy mi lenne ha vennék egy amstaff kölyköt. napi 5 (5 és fél max. 6) órát tudnék vele foglalkozni. (séta, intenzív mozgás, játék, tanulás, kutya suli stb.) nekem 2 kutyám lenne viszont anyukám nagy kutyás nagyon ért a kutyákhoz és a nevelésükhöz. (nem csak a kis patesz kutyákra gondolok)
2012. szept. 9. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
az írásodból nekem az jön le,hogy jó lenne neked egy ilyen kutya :) főleg ha kutyasuliba is viszed,akkor elrontani már nem lehet a nevelését..
2012. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor még pár választ megvárok aztán megyek a spórolt pénzemmel meg a kocsi kulccsal anyához. :DD (na jó azért előtte még 1 hónapot várok amíg mindent megveszek. :) )
2012. szept. 9. 12:02
 3/6 A kérdező kommentje:
bocs félre érthetően írtam 2. kutyám lenne.
2012. szept. 9. 12:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt is hozzá tenném hogy aki okoskodik hogy menhelyről hozzak kutyát anyum kölyök kutyát kar mármint ilyen 8 és 10 hetes közöttit. na most sajnos a mi menhelyünkön ilyen nincs ettől függetlenül el fogunk látogatni oda is és ha egy csoda folytán lesz akkor onnan hozunk. ;)
2012. szept. 9. 12:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem jön le, hogy neked való lenne e. Legalábbis nekem nem. Nem időfüggvénye, vagyis az is, de inkább személyiségkérdése. Ez egy nagyon erős jellemű kutya. Itt nem elég csak a hozzáértés. Nem bántani akarlak, ne értsd félre. De ha nem tudod kordában tartani megfelelően akkor esetleg más emberek, főleg gyerekek testi épségét veszélyeztetheted.

De a te döntésed, fontold meg jól, neme lenne jobb egy másfajta kutya.

Ráadásul a korod sem derül ki.

Tudom, hogy nagyon jól nevelhetőek és nagyon tudnak szeretni. Mondom úgy, hogy nekem is van egy.


Jó kutyázást :)

2012. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem veszem sértésnek ugyan úgy ment a zöld pacsi. :)
2012. szept. 11. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!