Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie tartható kertben?

Westie tartható kertben?

Figyelt kérdés
szeretnék egy ilyet ,néztem egy oldalon hogy lehet csak kint tartani ha van télen bélelt kutyaház neki akkor lehet, nektek mi a véleményetek?
2012. szept. 9. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem tartanék kistestű kutyát kint.
2012. szept. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha van kint normális helye, szigetelt kutyaház, eső, hó elő el tud húzódni, szélvédett hely, akkor lehet.
2012. szept. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Meg azt sem fogom soha megérteni, hogy miért akar valaki kistestű kutyát a kertbe... őrizze a házat?
2012. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
van hely neki ahová be tud bújni és nem fog fázni szerintem és nem házőrzőnek akarom :D ketten lesznek egy nagytestű kutyával :D
2012. szept. 9. 19:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy foxim és az is kinnt van télen-nyáron.Semmibajuk se lesz csak egy zárt helyen legyen tartva este meg valami puha,meleg ruha(ruhák) legyenek ott,hogy eltudjon bújni.A miénknek semmi baja sincs pedig elég öreg és mindig kinn van.:)
2012. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Persze az se mindegy hogy mennyit foglalkozol vele,és tényleg csak pihenni megy a helyére,ami szél eső hideg védett.Mert ha csak ki van rakva,akkor nem elég a meleg hely sem,nem fogja jól érezni magát.
2012. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem westiem van családi házban. Bejöhet a házba is, de nem nagyon akar, egész nap kint van és csak éjszakára jön be aludni. Szóval szerintem lehet kint tartani, a miénk imád kint lenni.
2012. szept. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nekem is westiem van, én nem tartanám kint. Sokat kell ápolni a szoret, mivel fehér, könnyen koszolodik , főleg kint. Hidd el neki jobb bent, nem való kintre. Foxi jobban bírja kint, miért nem olyat valasztasz ? Westienek nyírni is kell a szoret, akkor hol fogod nyírni? sok gond van vele...
2012. szept. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A foxi szőre is túlnyomó részt fehér. Fürdetéssel meg lehet oldani a koszolódást. Illetve, hol fogja nyírni? Kint, bent, ahol akarja, de elviszi kozmetikushoz és meg is van oldva a probléma.
2012. szept. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én vagyok az a válaszoló, akinek a westie-je kinti-betni eb, na igen, a koszolódás kérdéskör valóban érdekes. Mi 2 havonta visszük kozmetikushoz (kivéve télen, olyan november végétől márciusig nem szoktuk, hogy ne fázzon). Tény, hogy élete első 2 évében, míg lakásban élt sokkal fehérebb volt. Most inkább szürke az idő nagy részében. Kozmetikus utáni fehérség is kb.2 hétig tart. Ez van, de legalább boldog. Van neki a kertben egy pancsoló medencéje is, azzal is remekül össze tudja koszolni magát (mikor vizesen fetreng a földön). Szóval ha olyan kutyát akarsz, amelyik úgy néz ki mintha most lépett volna ki egy kutyamagazin címoldaláról, akkor ne tarts westiet kertben.
2012. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!