Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből csinálhatok házilag...

Miből csinálhatok házilag jutalomfalat tartót?

Figyelt kérdés

Ahogy néztem, horror áron vannak a neten.

De hamarosan szükségünk lesz rá, mert kutyasuliba megyünk.

Ami a jutalomfalatokat illeti, ti mit visztek magatokkal?


2012. szept. 9. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
fábol,aluminiumbol vagy könnyen tiszthato anyagbol.
2012. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz. Ezek szerint nem voltam egyértelmű és kihagytam a lényeget: Hogyan?
2012. szept. 9. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél turiban vagy kínaiban övtáskát. 500 ft-ért kapsz. Nekem egy főnix cigis övtatyóm van, menőn néz ki:D
2012. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

övtáska. de ha ügyes vagy varrni is tudsz.

nekem amikor még nem volt és gyorsan kellett, vastag farmerből kivágtam egy téglalapot meg egy kört, összevarrtam egy hengerré, varrtam rá fület és egy jó vastag fonalat átöltögettem a tetején, a száján, össze lehetett húzni. ingyér volt, arra a pár alkalomra jó volt. beleteszel egy tápospoharat és kész. ha dupla anyagból csinálod és lehetőleg nem kézzel, mint én, hanem géppel, ha van, akkor tartós darab is lehet.

2012. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
jutifalatnak meg: nem száraztáp és nem előregyártott. virsli, párizsi, sajt, lecsókolbász, szív, máj. én ezeket használom. néha még zsömlét is kap bele vagy kalácsot, mert az a kedvence.
2012. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A jutifalatot én is lehagytam. Legtöbbször lidilis baromfisili, de sokszor van, hogy sokat gyakorolok a kutyákkal, akkor az egész napi kaját (táp) jutalomfalat gyanánt kapják meg. De általában keverem a kettőt, így a tápnak is finom virsliíze lesz, azzal is tök jól motiválhatóak.
2012. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szilvi & Argos ***** válasza:
Fressibe lehet kapni kis csiptetős jutitartót kb. 1000 Ft. Raksz bele kivágott palackaljat, vagy tejfölös poharat és nem kell mosogatni naponta a tartót.
2012. szept. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!