Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök remegés?

Kölyök remegés?

Figyelt kérdés

a kiskutyám időnként remeg. pedig fajtatiszta törzskönyves.

mi lehet a baj? van h elalvás előtt rájön vagy kaja közben... ez valami betegség előjele? akinek volt ezzel tapasztalata kérem segítse. voltam dokinál vele, azt mondta semmiség majd kinövi, de én azért parázom... segítsetek!



2012. szept. 10. 11:37
 1/4 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Kiskutyák gyakran remegnek ha telieszik magukat.Ha rendszeresen(jó minőségű féreghajtóval)féreghajtva van és nincs más tünete,ne izgulj! Majd kinövi.
2012. szept. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

persze rendszeresen kapja a féreghajtót (az állatorvosunktól természetesen) ilyen paszta, amit a szájába nyom fecskendővel.

de ez is sztem csak formaság, mert sose volt benne féreg.

a tenyésztő szerint még kisebb korában sem, mert az anyjukat kezelték féreghajtóval időben... na most ez lehet csak fal szöveg, de az a biztos, h amióta nálam van, nem volt benne girnyó.

2012. szept. 10. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért kap még mindig pasztát? kalciumtartalom megfelelő a kajájában? Amugy ha nincs mellette más panasz, én nem foglalkoznék ezzel. jókedvű, játszik, alszik, eszik iszik, akkor nincs gond.
2012. szept. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

persze semmi egyéb gond nincs vele. játszik, tök felszabadult, eszik, iszik, alszik.

az állatorvos adott neki mondván.: nem árt az, ha mégis van benne valami jöjjön ki

3x volt féreghajtózva eddig.

pro plan - puppy sensitive tápot eszik.

néha egy kis májkrémet desszertként.

2012. szept. 10. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!