Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék forgatni egy kutyás...

Szeretnék forgatni egy kutyás filmet. Fiatal vagyok, de elég jól tudnék szerintem forgatni. Hogyna kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Nem tudom, jó téma-e, de csak ezt találtam...


Nos, a történet megvan, szereplők osztálytársak lennének...

és persze kutyájuk.

Ha kíváncsiak vagytok a történetre, elmondom, de először is az lenne a kérdésem, hogy hogy kezdjek neki. Kamera megvan.

Jelenet összevágás - ezt fogalmam sincs, hogy kell csinálni XD


És bocsánat, ha rossz a téma!! :/



2012. szept. 10. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Te jó ég............
2012. szept. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
most mi a problémád? -.-
2012. szept. 10. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem érdekel:) Mi a téma? Vágóprogramokat pedig tudsz letölteni a netről:)
2012. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ezt nem ide kéne...

netről letölthetsz mindeféle vágóprogramot, de ettől még nem leszel jó. vágni tudni kell, vannak szabályok. én sem tudom őket, de van ismerősöm, aki igen, na vele egy rosszul vágott filmet megnézni rémálom, mert közben azt mondja, hogy na, ezt így nem lehet-úgy nem lehet.

ettől függetlenül olyan videót csinálsz, amilyet akarsz. felveszed az anyagot, megpróbálod megvágni valahogy, hogy legalább neked tetsszen, alá zene, nem értem, miért kellett ehhez a kérdést feltenni?

2012. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!