Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A népszigeti kutyaiskolába...

A népszigeti kutyaiskolába van e bármilyen kedvezmény, ha 2 kutyával megyek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 12. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre csak 1 kutyával tudsz menni. Két kutyával csak külön-külön lehet foglalkozni.
2012. szept. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, de ha bnőm viszi az eggyiket.. Csak mert voltam olyan iskolába ahol a 2. kuty féláron volt. És azért érdeklődöm.. Mert azért 2kutyára az a 80.000 kicsit húzós
2012. szept. 12. 10:20
 3/9 anonim ***** válasza:

A te kutyádat nem viheti a barátnőd. Kihez kötődnek azok a kutyák? Ha egyikőtökhöz se, akkor a kötődésen kell először dolgozni, különben nem tudsz vele mit kezdeni a pályán. Ha a barátnődhöz fog kötődni, akkor a barátnődnek lesz kutyája. Ha egyik kutya jobban kötődik a másik kutyához, mint hozzád, akkor megintcsak nem fogsz tudni vele dolgozni. Ezért két kutya dupla feladat, dupla költség, dupla idő. Magyarul nem elég őket együtt sétáltatni, rendszeresen kell külön-külön mindkét kutyával közös akciókat szervezni, amikor csak ketten vagytok, mert így alakul ki a kötődés. Azt javaslom, hogy válaszd ki azt a kutyádat, amelyikkel nehezebben boldogulsz és járj vele kutyaiskolába. Az ott tanultakat pedig a másik kutyádnál is tudod alkalmazni amikor csak vele foglalkozol egyedül otthon vagy séta közben. Ha meg kérdésed van a másik kutyáddal kapcsolatban, biztosan szívesen válaszolnak arra is az oktatók.


Habár tisztázzuk: A barátnőd az a párod, akivel közös háztartásban éltek te és a kutyák, vagy csak egy "idegen", aki segítene a kutyaiskolában? Bár az első esetben is lennének problémák amikor mind a négyen fent vagytok a pályán. Ha a kutyák egymáshoz kötődnek akkor azért, ha mindkettőtökhöz, akkor azért. Olyat lehet csinálni, hogy mindketten elmentek a kutyaiskolába de csak 1 kutyával, és csak egyikőtök dolgozik vele, a másik csak passzív szemlélő.

2012. szept. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából már jártunk így kettesbe kutya iskolába. Váltogattuk a kutyákat. Meg az idősebbet úgy is sétáltatjuk hogy felváltva. Akkor is váltogattuk hogy ki viszi ha egyszerre menetünk vele sétálni. Meg külön külön is visszük hogy mindketőnknek tökéletesen szót fogadjon.
2012. szept. 12. 10:57
 5/9 A kérdező kommentje:
Jah amúgy a eggyüt élünk. Egymással és a kutyákkal is :) Egy olyan kérdésem lenne még hogy a 2kutyát nem zavarja össze a klikker? Mármint mikor tudják hogy melyiknek szólt a kattanás ? Most kezdtem csak el érdeklődni a témában szal lehet hülyeséget kérdezek.
2012. szept. 12. 11:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Annak szól, amelyikkel éppen dolgozol. Amelyiknek feladatot adsz, amelyikkel szemkontaktusod van. Klikker csak a tanításhoz kell, tanítani meg egyesével lehet a kutyákat, tehát nem zavarodnak össze.
2012. szept. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2 kutyával nem tudsz egyszerre klikkerezni a sima klikkerrel.

Erre van dupla klikker - de ezt nem szoktuk ajánlani kezdő gazdiknak, mert egyetlen klikkerrel sem olyan könnyű az elején, pláne, ha egyszerre kétfelé kell figyelned, és nem keverheted össze, melyik "klikker oldal" melyik kutyának szól. (A klikker két oldalán van gomb, és mindkettő más-más hangot ad ki.)


Én úgy tudom, Gáborék készülnek bevezetni valami kedvezményes rendszert, de legjobb, ha erről Őket kérdezed meg.

2012. szept. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ovizni is oda akarunk menni. a picivel. Csak gondoltam előre érdeklődők.
2012. szept. 12. 11:24
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem nincs, legalábbis volt olyan, aki egymás után járta a kutyáival és nem kapott kedvezményt, amennyire tudom. de kérdezd meg, hátha.
2012. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!