Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám krónikus nyalogató!?

A kutyám krónikus nyalogató!?

Figyelt kérdés
Ez az egyetlen dolog amiről nem tudtam leszoktatni. Kezet nyakat arcot lábat mindegy hogy hol ha épp olyanja van nem akarja abbahagyni probáltam jutalomfalattal hogy ha abbahagyta vagy orrpöcköléssel . De eggyik se vált be. Valami ötlet?

2012. szept. 12. 11:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
milyen időközönként nyalogat?
2012. szept. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

én kutyám is imád nyalogatni de nem értem ez miért zavar téged.. Megfogod odébb rakod,vagy rászólsz erélyesen, de az orrát ne pöckölgesd,tudod hogy fáj az nekik??

jutalomfalatot meg ha adsz neki,egyenlő azzal hogy jutalmazod a cselekvését..

2012. szept. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát naponta többször nem csak engem.. bárkit igazából amint alkalma van rá elkezdi.. amikor simogatjuk ő vissza nyal és nem nagyon akarja felfogni hogy nem kéne. Gondoltam só hiányra, de ahoz túl gyakran csinálja. Am kölyök royalal etetem Most 9hónapos. Egyébként poráznélkül sétál ül fekszik lábhoz jön marad. szóval szót fogad rendesen.. csak ezzel nem tudok mit kezdeni.
2012. szept. 12. 11:50
 4/20 A kérdező kommentje:
A drágámat nem olyan könnyű arréb rakni most 40kiló. És nem a cselekvésért kapta a jutalmat hanem azért amikor abbahagyta "parancs"-ra
2012. szept. 12. 11:51
 5/20 Zsuzsanna.:) ***** válasza:
0%
Ez a kutyáknál normális..minek tartasz kutyát ha nem birod hogy meg nyalja a kezed..stb Szerintem nem kellet volna kutyát válalj ha ezt nem birod inden kutya meg nyalja a kezed evel köszöni meg hogy gondoskodsz rola
2012. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Zsuzsanna.:) ***** válasza:
Milyen fajta?
2012. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem lenne baj azzal hogy egyszer egyszer csinálja. :) Meg igazából engem még annyira nem is zavar. De anyut mondjuk igen :/
2012. szept. 12. 11:55
 8/20 A kérdező kommentje:
Amerikai bulldog
2012. szept. 12. 11:56
 9/20 anonim ***** válasza:
Na hát akkor csak ismeri a tiltást, ha ilyen fajta, gondolom nem hagytátok elkanászodni. Tiltsd meg neki azt' jóccakát. Ha ötvenszer egymás után letiltod, csak leesik neki, hogy soha nem kérsz belőle.
2012. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Zsuzsanna.:) ***** válasza:
Hát mondjuk azok nagyon nyálasak ...szerintem jó lesz az a parancs dolog
2012. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!