Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok nekem Acanával...

Mondanátok nekem Acanával egyszintű tápot?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Taste of the wild. Vagy talán még jobb is, mint az acana, de nem drágább attól.
2012. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az nem jó,mert már az Acanától is ment a kutya hasa.
2012. szept. 12. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg Brit Care. Az olcsóbb mint az Acana, de nem sokkal van alatta szerintem. Anyunak is ment a hasa az Acanától, váltott Brit Care-re, és minden rendben van vele.
2012. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, nem anyámnak, hanem anyám kutyájának ment a hasa!!!!:D:D:D:D
2012. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Maxitabi ***** válasza:

Hát elég nehéz.. A Taste of the wild inkább orijen szint felé tendál.. de nagyon jó.

Talán brit care- ebből a junior large breed lamb and rice

Bárány húsliszt, Ground rizs, baromfizsír (tartósítva tokoferolok), lazac olaj, természetes ízesítők, rizs korpa, szárított répapép, sörélesztő, szárított tojás, Yucca schidigera kivonat, szárított alma-, Ásvány-, glükózamin-hidroklorid, kondroitin szulfát, DL-metionin, L-lizin, mannán-oligoszacharidok, frukto-oligoszacharidok, réz-szulfát pentahidrátot, niacin, kalcium-pantotenát, folsav, kolin-klorid, biotin, A-vitamin, D3-vitamin, E-vitamin.(Nekem a vége nem tetszik annyira, de lehet, hogy a kuty jobban bírja, mint az acanás gyógynövényeket.)Vagy egy nagyon kicsit gyengébb-belcando junior maxi, vagy susa Az2 junior.

Mik a fő paraméterek a tápnál??

2012. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó táp legyen,de ne legyen magas a fehérje tartalma és a kutya szívesen megegye.
2012. szept. 12. 23:16
 7/8 anonim ***** válasza:
pl cibau
2012. szept. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Acana csak a gyártó, azon belül számos fajta tápjuk van, különféle összetevőkkel, arányokkal. Nem lehet, hogy nem a megfelelőt vagy túl sokat adsz a kutyádnak? Attól is mehet a hasa (sőt, az ez esetben normális jelenségnek számít).
2012. szept. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!