Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Perverz étvággyal rendelkező...

Perverz étvággyal rendelkező gazdik vannak itt? Mitől alakul ki? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kutyám megeszi az emberi ürüléket (hajléktalanokét ha nem veszem észre)és múltkor rongyot evett, ezt szintén nem vettem észre csak annyit láttam reggel a kertben, hogy kihányta a zoknit, a másik párját meg kikakilta. Majdnem elájultam mikor megláttam. Minőségi tápot eszik (Trovet, korábban Acana) és hetente 2-3-szor főtt kacsa, főtt vadhús, szóval változatos az étrendje. Minden nap futunk, tanulunk, játszunk. Azóta csinálja amióta ki lett ivartalanítva. Lehet semmi köze, de korábban nem volt ilyen probléma. A sírás kerülget ...

#kutya #perverz étvágy
2012. szept. 13. 13:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Nos, nekem nincs perverz étvágyam, de a kutyámnak volt (talán még van is). Ő lósz-rt ette meg rendszeresen meg úgy bármi egyéb ürüléket is. Én egyszer nagyon megbüntettem ezért, azóta nem próbálkozik. Amit szerintem megpróbálhatnál, hogy ha észreveszed, hogy ezt csinálja, akkor fogkrémet nyomsz a szájába. Garantáltan meg fogja jegyezni ezt az élményt.
2012. szept. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kezet foghatunk. A mi kutyánk - sajnos - porszívó. A döglött állattól kezdve az emberi "termésig" mindent felfal(na) ha nem lennék szemfüles. Próbálom róla leszoktatni, egyenlőre kevés sikerrel. Várom a jó tanácsokat én is......
2012. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
A lószart a miénk is nagyon szerette.
2012. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém megeszi a nyuszikakit, legalább is próbálkozik, általában rászólok. Egyébként viszont valahol olvastam hogy pl a lósz*rból, és más növényevők székletéből vitaminokat nyernek ki, pl. régebben jártam lovardába, ott találkoztam először a jelenséggel, és ott hagyták a kutyának, és azt mondták egészséges neki. Hát nem tudom, én nem hagyom, de nem fogok fogkrémet nyomni a szájába, az biztos.
2012. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem állatira unja már a sok "minőségi" csodakosztot és vadhúst. :)

Ha neked folyton kaviárt kéne enni pezsgővel, te is vágynál már egy kiszáradt kiflicsücsökre. :D

2012. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Csatlakozom én is várom a tanácsokat.

Az én kutyám kicsi kora óta azt csinálja hogy miután lefekszünk akkor kakil aztán a saját ürülékét jóízűen elmajszolja... Persze ezt mikor alszunk, nehogy rá tudjunk szólni. Volt hogy elkaptam, kimostam a száját, megbüntettem, semmi nem használt eddig.

(azóta óvatosabb, megvárja míg tényleg alszunk) Kaját is hagytam előtte, hogy hátha akkor érzi a különbséget, de nem...

Benti kutya, de akármikor mehet ki, éjszakára a fürdőben alom van (másik kutyám így teljesen szobatiszta, végülis a perverz is, mert majdcsak feltakarít :( )

Nem minden este, de gyakran előfordul...

2012. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

6-os vagyok,

tuti nem unja a kaját, mert változatosabban kajáznak mint én. Többféle száraz tápot kap, konzervből is több ízt, több fajtát váltogatok, esznek zöldségeket, amikor pucolom levesbe, nekik is adok, mert tetszik nekik. Gyümölcsöt is, almát, banánt, dinnyét, szőlőt esznek... mi kell még?

2012. szept. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Első! Igen, rosszul fogalmaztam, bocsi. :)


Szóval akkor nem vagyunk egyedül, de azért még nagyon aggódom! A lósz@rt és a nyúl kakit az enyém is eszi, mindig megbüntetem, de makacs egy jószág és ráadásul el sem tudom néha húzni a kakitól, mert 47 kg.-os, akárcsak én, tehát nem egy öleb ...

Teljesen tanácstalan vagyok, állatorvosnak mondtam, de semmi érdemlegeset nem mondott. Szerintem ha fogkrémet nyomnák a szájába, azt is megenné, hiszen erről szól a perverz étvágy, nem?

2012. szept. 13. 13:42
 9/19 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak a lehetséges okok.


Kérdezzétek meg az állatorvost, tud-e ilyen tablettát amitől kellemetlen ízű lesz a saját széklete és azt nem eszi meg.

2012. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
*nyomnék
2012. szept. 13. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!