Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyire szeret engem? :D

Ennyire szeret engem? :D

Figyelt kérdés

A kis 9hetes kutyusom van hogy végig nyalja az egész lábam szárát meg a papucsom belsejét szinte "tocsogósra" nyalja :D

Általában ugye a megnyalás afféle "puszi" vagyis szeretet tőlük :D Legalább is én így tudom ..Ha rosszul tudom mondjátok .. XD

Pont ezt akarom kérdezni hogy ez a sok megnyalás a szeretet jele vagy valami más ?

Mert anyuval hülyékedtünk hogy Óóó bizti ennyire szeret engem , de azt mondta h lehet nem csak feltétlenül azért teszi ...hanem még valami "kutya dolog" :DD

Szerintetek ? :) 15/l


2009. júl. 30. 15:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
a kuyták tudnak szeretni és ezt ki is tudják mutatni. lehet ő ennyire szeret, de mivel még nagyon kicsike, azok meg mindent körbe nyalnak, így lehet ezcsak a kisci kutya tulajdonság :D
2009. júl. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Most szokik hozzád, és igen, szeret téged!

Az állatoknak sokkal tobb szeretetre van szukséguk, mint az embereknek és soha nem fog téged kibeszélni/lebeszélni/utálni/elitélni/irigykedni, stb.

Foglalkozz vele annyit, amennyit csak tudsz, légy vele kedves! Megérdemli az a szegény kutya :)

2009. júl. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
8%
de buta liba vagy.. jujj szeret téged...
2009. júl. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem, utál téged. Most még nyalogat, de vigyázz később leharapja a lábad:D Buta.
2009. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Az első 2 normális válaszolónak köszönöm :)

Az utolsó 2-nek hát ha ennyi akkor ne is írtatok volna.

Azt én is tudom hogy a nyalogatás a szeretet jele, de hogy a lábszáram mintha megmosná ugy összenyalja -gondoltam más is lehet !


És amugy nem tudom ti mit kerestek itt ilyen bunkó modorral (aki hülye libázott) mert ha te kérdezel persze normális választ vársz -de te írogathatsz amit akarsz...

Kicsit vegyél már vissza ...

2009. júl. 30. 18:44
 6/20 anonim ***** válasza:
a 3. válaszoló vagyok.. én nem kérdezek hülyeséget nem vagyok ilyen tudatlan!!! legogadom hogy 10 vagy 11 éves vagy
2009. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Odaírta, hogy 15 éves:D
2009. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nincs kedvem erre vissza írni mert csak újra jönne az oltogatás hoy nézzek magamba meg ilyen alap dumás hülyeségek !


Am csak azért jegyeztem meg hogy ez bunkóság, mert én ezen az oldalon rengeteg kérdést végig olvastam már és bármien témakörbe kérdez bárki , mindig vannak olyan okosak akik letudják szólni vagy betudnak szólni.


Mittudom én pl : Smink : Mi illik hozzám stb..

Bunkó válasz:Nézz tükörbe nem igaz hogy ilyen béna vagy.


Állatok: Miért csinálja ezt-azt az állatom?

Bunkó válasz: Ha ennyit sem tudsz ne tarts állatot.


Meg stb-stb nagyon sok ilyen van még.

Hát akkor mire van az oldal ?

Talán arra hogy ha valaki nem tud valamit segitséget,tanácsot,választ kapjon nem oltogatást!

2009. júl. 30. 20:28
 9/20 anonim ***** válasza:
Nyugi kislány, mert idő előtt ráncosodni fogsz XDDD:D:D:D
2009. júl. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
de cuki vagy keresgettel olyan kerdeseket amit csak egy ilyen kis hulye kepes irni mint te.. nagyon kedves vagy..
2009. júl. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!