Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet megállapítani,...

Hogyan lehet megállapítani, kuvasz kutyáról/6hetes/, hogy fajtatiszta, vagy keverék?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
linkelj be egy képet róla!
2009. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is törzskönyv. Esetleg törzskönyves szülők, de már az sem biztosíték, ugyanis besegíthetett más fajta is.


Ha fajtajellegre gondolsz, akkor fehér, jellemző helyeken göndör szőr, fekete orr és szemek, kuvaszos fej... nézd meg a standardban, onnan kapsz képet:) [link]

2009. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,első válaszolónak:még nincs nálam a kutyus,és nem azért kérdezem hogy ragaszkodom ahhoz hogy fajtatiszta legyen,csak mondtak olyanokat hogy a szájpadlása ha fekete foltos akkor keverék.Ez igaz-e?
2009. júl. 30. 18:04
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok. Csak van kép az alombeli kölykökről...na mindegy.

Én meg azt hallottam, hogy ha foltos, akkor fajtatiszta, de én annyira nem értek hozzá:)

2009. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Jó mestertenyészet, törzskönyv, oltási bizonyítvány, chip, garancia...azok biztos fajtatiszták:)

2009. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem keverékek, akkor jobban jársz! :)
2022. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!