Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fajtatiszta?

Szerintetek fajtatiszta?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik. Állítólag szibériai husky, viszont nekem sokkal inkább samoyed-husky keveréknek tűnik. A kiállása, faroktartása, bundája engem sokkal inkább samoyedre emlékeztet, kivéve a kék szemeit.

Képek a kutyáról:

[link]

[link]

[link]

[link]


Samoyed:

[link]

[link]


Szibériai Husky:

[link]



2012. szept. 13. 22:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem husky.
2012. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%

Véletlenül nem Gombán van a tenyésztő?

Lehet,hogy husky,de a fajtájának egy nagyon nem szép példánya. A husky egy atletikus munkakutya. Ez minden csak nem az.Nagyon hosszú a szőre,rossz a faroktartása,rossz a háta,vastagok a csontjai.

Ettől függetlenül lehet aranyos kutya és te nagyon szeretheted...,de inkább néz ki keveréknek.

2012. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 alice_L ***** válasza:

Ha nincs papir rola, akkor nem fajta tiszta. De ha mar muszaj volna eladni valaminek, akkor fehér akitaval probalkoznék : [link]

:)

2012. szept. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

#2: A kennel nevét ne fedjük fel, de igen:)

#3: Nem tudom hogy van-e törzskönyv, de mivel elvileg tenyésztő, kell lennie. Viszont a mai világba sok tenyésztőről is hallani rosszakat, de személyesen nem ismerem, szóval nem alkotok semmilyen véleményt ez ügyben:)

2012. szept. 13. 23:21
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tökmindegy, hogy keverék vagy sem. Hihetetlenül gyönyörű kutya.
2012. szept. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem vagyok se tenyésztő, sem pedig kutyaszakértő, de nekem nagyon nem tűnik fajtatiszta husky-nak.
2012. szept. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
Én is akitakeverékre tippelnék, ha kellene, de mondjuk közel sem vagyok szakmabeli. Meg hát láttam én már törzskönyves keverékeket meg fajtára csak távolról emlékeztető valamiket, úgyhogy azon se lepődnék meg, ha az lenne :)
2012. szept. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Kék szemű Akitát még nem láttam, szóval husky mindenképpen van benne :)
2012. szept. 14. 01:02
 9/24 anonim ***** válasza:
Ő husky? Húúú:S
2012. szept. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
71%

A tenyésztő szót még véletlenül se használnám az illetőre...

De gondolom előbb-utóbb megjelenik itt és mindenkit elküld a halál ...-ra, szokása.

2012. szept. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!