Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon havanese tartók!...

Bichon havanese tartók! Milyen ez a fajta? Milyen vele együtt élni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 19:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
SENKI NEM TUD SEGÍTENI???
2009. aug. 1. 19:08
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem van havanese 1 kutyusom, Zsebi. Nagyon szeretetre méltó kutyus .Családi házban lakunk 4-en meg ő meg egy cica. A cicával együtt nőttek fel és azóta is elválaszthatatlanok, volt amikor még tisztogatta is. A többi macskákat mindegyiket elhajtja nem ismer kegyelmet. Voltak berni pásztoraink , ők nem ugattak semmi de Zsebi ahogy kimegyünk az udvarra be nem áll a szája, nagyon jó házőrzőnek is . Megvan egy napi rendszere, reggel 6-kor kelti az egész családot, ő az ébresztőóránk, és ha nem visszük ki akkor megbosszulja, mert bepisil. A szobatisztaságra szoktatás kissé nehézkesen ment, de mostanra minden rendben.Csak ajánlani tudom, mert csodálaos kutyus:)

2009. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi, tényelg tündéri:)
2009. aug. 2. 20:38
 4/13 anonim válasza:
63%
Hello! nekem is kutyum van nagyon ari,és jó vele lakni.
2009. aug. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi, tegnap énis láttam havanese-t, csak le volt vágva a szőre és úgy nem tetszett annyira!:)
2009. aug. 5. 12:54
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Imádni valóak..

Sajnos nekem csak volt:(

Egyszer levittem sétáltatni..póráz nélkül szépen jött mellettem..egy eszetlen sofőr feljött a járdára elcsapta és tovább hajtott..lebénult,megvakult..1hét múlva elhunyt..

Ha egyszer megtalálom..ugyan ezt a sorsot kívánom neki..

2009. aug. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon édesek, és okosak. Nálunk már 2 éve lakik Zsömike, de nélküle már nem is tudánk élni. Mindig ott van ahol én, folyton jön utánam, hálás kis állat, és nagyon szép. Nincs vele gond, nem eszik sokat, nem hullik a szőre. 2-3 havonta kozmetika, ennyi. Nagyon kis játékos, és bújós. Merem ajánlani, bárkinek!
2009. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

KÖSZI!!!

3.válaszolónak

Sajnálom szegény kutyust, hasonló az én helyzetem is csak nekem a cicám hunyt el így.

2009. aug. 30. 19:36
 9/13 A kérdező kommentje:
:( :'(
2009. aug. 30. 19:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintetek aki elütötte a kutyut, azt szándékosan csinálta???
2009. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!