Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet a kinti kutyák...

Hogyan lehet a kinti kutyák fekhelyét ősszel/télen is "szárazon" tartani? Hány naponta cserélitek alattuk a takarót?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 14:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
természetesen a kutyaházban.
2012. szept. 14. 14:11
 2/12 anonim ***** válasza:
gondolom vannak víz elvezetős fekhelyek kutyházba(nem vagyok benne biztos hogy van ilyen.. De szálítódobozba van vízelvezetős.. )
2012. szept. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem egészen erre gondoltam, de azért köszi :)
2012. szept. 14. 14:53
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Legjobb szigetelő a szalma. Meleg, olcsó, könnyű tisztán tartani, cserélni. Jól fel kell vele tölteni a kutyaházat, hogy bele tudjon vackolni a kutya!
2012. szept. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
A szalma a legjobb. Veszel egy bálányit, sokáig elég. Vagy ha van a szomszédságban állattartó, akkor szerintem csak úgy ingyen is ad egy kupacot. Nekem személy szerint semmi nem volt a kutyaházban, minden eddigi kutyám a deszkán feküdt egész életében. Próbáltam én mindent, de egyik sem szerette a fekhelyeket. Szalmát is mindig kihúzgálta, megelégeltem, soha többet meg se próbáltam nekik fekhelyet tenni. Nagyon jól megvannak télen, nem fáznak.
2012. szept. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért nincs kutyaháza?
2012. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szilvi & Argos ***** válasza:
Én pokrócokat rakok be. Ha a legfelső vizes lesz, akkor kirakom száradni...akár naponta váltogatom őket, ha nagyon vizesek lesznek...bár az elmúlt télen lakáskutya volt az eb :D Most fele-fele arányban akarom kint-bent tartani, éjjel persze lakásban
2012. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak egy gyapjú paplan van betéve összehajtogatva, arra varrattam egy vízlepergetős (vagy vízálló, kinek hogyan tetszik)huzatot. Ez van alul és rajta egy vékonyabb pléd, ezt télen bent a kályhánál szárítom szükség szerint.
2012. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

szia!


Én diófalevelet adok alá télire. Egyrészt távol tartja a bolhákat, másrészt száraz marad, mert rengeteget teszek be (hatalmas fa van). És nem hordja ki. Szerintem ideális, nem kell cserélgetni, csak havonta beönteni egy újabb zsákkal. Persze ehhez jó nagy fa kell :))

2012. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És azt hozzá teszem, hogy nem csak ezt használom bolha ellen, valamint azt, hogy a levelet az őszi hulláskor össze kell szedni,megszárítani, és úgy eltenni zsákokba. mert ha megrohad, már nem jó.
2012. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!