Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden kutya olyan sértődékeny...

Minden kutya olyan sértődékeny, mint a foxi?

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Nekünk egy lány foxink van, de a mienk is nagyon sértődékeny,még azt sem szoktuk előtte mondani, hogy már megint sétálni akar, mert képes elvonulni és alig lehet kiengesztelni.
2012. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, legalábbis az enyém! :)
2012. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Egyik kutya sem sértődékeny, legfeljebb te hibáztál valahol.
2012. szept. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ilyent ***** válasza:

Utolsó

Te valamilyen tudományos asszisztens vagy???

2012. szept. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, én csak tájékozódtam a kutyakiképzés dolgaiban ha már kutyám van, és nem nézem embernek az állatot (és ezt nem negatív értelemben mondom).
2012. szept. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ilyent ***** válasza:
50%

Örülök neki.

De nem mindenki tud-akar k9-es kutyákat.

Igaz az emberek 3 parancsra tanítják a kutyáikat.

Ül fekszi pacsi aztán ennyi.

De én is láttam már olyan kutyát ami "megsértődött"

És talán abban igazad is lehet hogy ez a képzés hibája de van ilyen állat

2012. szept. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, a kutya nem sértődik meg. Csupán az ember érti félre azt, hogy mit csinál olyankor amikor ő sértődöttnek látja, közben a kutyának teljesen más oka van rá. Amúgy a kérdés már ott butaság, hogy általánosítás. Kb mintha azt mondanám, hogy minden barna szemúű lány hisznis?
2012. szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ilyent ***** válasza:

Hát a kérdés tényleg sántít.

A feltevés is jó. De akkor mi oka van rá???

2012. szept. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát azért nem gondolnám,hogy sántit a kérdés! Egy nagy ltp-n lakunk és elég sok kutyus van,akik a lakásban élnek.Gyakran beszélgetünk a kutyusokról és mások is mondják, hogy milyen huncut, sértődékeny a kutyusuk,főleg ha a kicsit másként szólunk hozzájuk. Én nagyon imádom a kutyusunkat, de képes félre vonulni és úgy fejezi ki,hogy neki bizony nem tetszik valami.
2012. szept. 15. 23:36
 10/11 anonim ***** válasza:

A másodiknak igaza van.

Egyébként ha a kutya félrevonul, ezzel teret ad neked, így mutatja, hogy tisztel, elfogad vezérként és kész engedelmeskedni. Nem sértődött meg, csupán megmutatja, hogy tudja, ki parancsol. Ha te odamész utána és "engesztelni" akarod, csak összezavarod, mivel azt mondod neki, mégis csak ő a vezér és te aláveted magad neki.

Te magad mondod, hogy elég, ha máshogy mondtok neki valamit és "megsértődik". A kutya nem érti a szavak értelmét, a hanglejtésedből olvas. Ha az más, mint a megszokott, abból azt gondolhatja, hogy valami rosszat tett, és félrevonul.

A kutya nem ember. Őt nem kell sajnálni és engesztelni. Neki erős és biztos vezérre van szüksége, aki terelni fogja.

2012. szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!