Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan nevezhetem át a kutyámat?

Hogyan nevezhetem át a kutyámat?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 01:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
jobb egérgomb ---> átnevezés
2009. júl. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
50%
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2009. júl. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
gyökerek, komolyan kérdeztem
2009. júl. 31. 04:07
 4/11 anonim válasza:
76%
öcsééém hát aggy neki másik nevet....
2009. júl. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Mért akarod át nevezni? Most hogy hívják? A törzskönyvi nevére gondolsz vagy a "hívó" nevére? Bocs az off-ért, de nekem nem egyértelmű a kérdés.
2009. júl. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Az előttem lévőnek igaza van, nekem sem egyértelmű. Amúgy ha a hívónevére gondolsz, az nem érdemes váltogatni, hacsak nem nagyon fiatal kutyusról van szó, és még nem régen adtad neki a nevet. amúgy bárhol be van jegyezve nyugodtan megváltoztathatod, nekem a dokinál hirtelen mondanom kellett egy nevet mikor találtam a kutyulékomat és mikor hazajöttem már nem tetszett a név ezért inkább más neve lett :) Azóta is élek, és ő is és nagyon boldog, bár még nem hallgat se a régi se az új nevére...
2009. júl. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

A hívónevet nagyon nehéz megváltoztatni.Az kell hogy hosszra és hangzásra szinte egyezzen.

Persze nálunk történt már olyan, hogy hat évesen került hozzánk egy kuty, akinek semmit sem tudtunk az előéletéről(sintértelep), és kénytelenek voltunk elnevezni.De ez más eset.

2009. júl. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a hívó névre gondolok mert örökbe fogadok 1 kutyát és nem tetszik a neve...
2009. júl. 31. 14:15
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan átnevezheted, ha nem tetszik a név. Egy idő után a kutyus úgyis meg fogja tanulni az új nevet is. Lehetőleg max két szótagos, jól csengő nevet találj ki neki, ami hasonlíthatna egy kicsit a magánhangzóiban a mostani nevére.
2009. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
és u gy hogy cska az uj nevén hivjam aztán megtanulja azt, ilyen egyszerü?
2009. júl. 31. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!