Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg a kutyámat...

Hogy tanítsam meg a kutyámat parancsra vicsorítani?

Figyelt kérdés

azt szeretném Buksinak megtanítani hogy parancsra "mosolyogjon"

hogyan???



2012. szept. 16. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én valahogy úgy csinálnám, hogy ugye ha oldalról megpiszkálod a száját, a bajszait, akkor picit felhúzza az ínyét a kutya (legalábbis az enyém, másénál még nem jutott eszembe ezt tesztelgetni :D). Na erre rá lehet erősíteni, és nagyon-nagyon sok gyakorlással el lehet érni, hogy magától, parancsra is csinálja. De ez csak egy tipp, még nem jutottam el odáig, hogy kipróbáljam :)
2012. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
nekünk "mosolyog" magától vhogy mindig így üdvözöl minket és ilyenkor mondjuk neki,hogy mosolyogj és akkor csinálja megdicsérjük,de csak amikor haza jövünk vagy izgatottan hívjuk magunkhoz akkor,de ki is nyissa a száját olyan érdekes :D de nem támad vagy ilyesmi,össze vissza nyal mindenkit :) akik jönnek hozzánk vendégségbe mindig mondjuk ,nem fog megtámadni csak mosolyog :) amit az első írt próbáld ki :)
2012. szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
KIPRÓBÁLOM.TOVÁBBI TIPPEK?
2012. szept. 16. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tanítottam meg a kutyámnak (még kölyök), hogy amikor játék közben amúgy is vicsorított, de nem harapott, megdicsértem, jutalomfalatot is kapott néha és fokozatosan bevezettem egy kéz- és egy hangjelet hozzá.
2012. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én egyik kutyusom nagyon tud vicsorítani játék közben, arra következetesen ráklikkelnék. Ugatással is így voltunk, azt 2 nap alatt már tudta parancsszóra a klikkeres elkapással.
2012. dec. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!