Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jót tesz neki heti 2szeri...

Jót tesz neki heti 2szeri futtatás?

Figyelt kérdés
van egy Német dog-om és heti kétszer futatjuk,kint a földünkön.,őzek után stb. kb 1 órát vagyunk kint. Anyu megfoja én elfutok kb 5-6 percnyire. és ő utánam szalad lendületből. KB 1 órát vagyunk kint.
2012. szept. 16. 10:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Micsoda kérdés ez :)

persze,hogy jót tesz neki és szerintem ti is látjátok,hogy élvezi, jól ki tudja magát mozogni. Ha kergeti az őzeket,de vissza tudod hívni ha úgy látod nagyon messze van akkor azzal sincs baj szerintem.

2012. szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Szilvi & Argos ***** válasza:
Azért csak óvatosan a futtatással, mert a Német Dog nem pont erre termett, főleg a mai példányok...eléggé terheltek betegségekkel...amíg a kutya jól érzi magát, magától mozog, addig lehet hagyni futkározni. Bringánál is inkább szabadon menjenek előttetek-mellettetek, diktálják ők a tempót és a távolságot
2012. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!