Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havonta lehet fürdetni a kutyát?

Havonta lehet fürdetni a kutyát?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Tiszta vízzel nyugodtan. Sőt már vannak samponok is amikkel lehet. Rájuk van írva hogy milyen gyakorisággal lehet alkalmazni. Nézzutánnuk.
2012. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem tenném, hacsak nem indokolt nagyon.
2012. szept. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha nem muszáj (nem hempereg bele valami ocsmányságba, nem viszed állandóan kiállításra) akkor ne. én hallottam olyat kiállítótól, hogy ő kéthetente megfürdeti a hosszűszőrű kutyáit. háát... szerintem tönkremegy így a bőrük-szőrük, lemosod a természetes zsírréteget, ami védi. én évente fürdetem m a kutyámat. szarba nem hempereg, ha "nagyon" koszos, akkor vizes törölközővel áttörlöm, vagy spriccelős üvegből (az enyém ikeás, virágpermetező) vizet fújok oda, ahol koszos, közben fésülöm, aztán megtörlöm. mellette rendszeresen fésülve van (ami azt jelenti, hogy van, hogy 2-3 hetentem, sőt havonta egyszer átfésülöm alaposan mert abszolút nem csomósodik a szőre).

mindenki el van ájulva, hogy milyen szép, biztos nagyon gyakran fürdetem, fésülöm... kutyakozmetikus is dícsérte, hogy jó minőségű és szép a szőre.

2012. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mienk nem is viseli el. Mi azt szoktuk tenni, hogy a utca egyik végén van a Tisza a másik végén meg egy horgász tó. /jó enyhe túlzás de 500 méteres körzetbe/ és leszoktam vinni, mikor hova. Ott beleszerett menni, viszont ha szivacsal fürdetjük vagy akármi akkor azt nem díjazza.
2012. szept. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!