Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Munkavonalú aussie tenyésztő?

Munkavonalú aussie tenyésztő?

Figyelt kérdés
Van Magyarországon?

2012. szept. 17. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
egy munkavonalú aussie van mo.-n, mint megtudtam, d eha jól tudom, ő ivartalanított, legalábbis nem tenyészt. szerintem nincs.
2012. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincsen.
2012. szept. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Netboard kutya fórumon a "Brit pásztorkutyák és Ausztrál juhászkutya" topic-ban érdeklődj!

Regisztrálás után lehet csak hozzászólást írni, előzetes elbírálás után, ha még mindíg így megy, de ebben már nem vagyok olyan biztos.

Mindenesetre, ha ott nem tudnak neked ajánlani, akkor sehol..)Nagyon összetartó csapat, mindenki ismer mindenkit!

2012. szept. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha munkavonalú aussie-t keresel, akkor ne itthon érdeklődj. Külföldi kennelt kell keresni, ha munkára akarod fogni.

Sajnos idehaza nem keresettek a munkavonalú kutyák. Mindenki (kevés kivétellel) urbanizált sportokra és körülmények közé viszi a kutyát, nem állatok mellé.

2012. szept. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!