Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tudni a tacskó...

Mit kell tudni a tacskó kutyákról?

Figyelt kérdés

2012. szept. 18. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Vigyázni kell velük, mert hízásra hajlamosak. Amikor rád néz azokkal a meleg barna szemekkel, és úgy néz hogy legszívesebben agyonpuszilgatnád NA AKKOR NE adj neki nassolni valót..:)
2012. szept. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Semmit nem kell tudni róluk, kivéve, ha tacskót akarsz tartani, mert akkor viszont mindent, amit lehet. Nem, itt azt nem tudunk neked mindent leírni, olvass utána könyvekben, neten (tenyésztők weboldalain elsősorban), beszélgess tenyésztőkkel, fajtamentőkkel, keress tacskós fórumokat (olvasni, nem feltenni ugyanezt a kérdést!), satöbbi.
2012. szept. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Imádnivalóak, okosak mindig tacsink volt. Kicsit önző természetűek és harciasak is. Nem egyszerű más kutyákkal együtt tartani sztem.
2012. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az utolsóval egyetértek, elég harcias kutyák, a szomszédunk tacskói egyszer a szemem láttára ölték meg egy más fajtájú "lakótársukat":((.
2012. szept. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Egy kutya akkor harcias, ha úgy nevelik, vagy egyáltalán nem nevelik..


Kérdező:


[link]


[link]


[link]


[link]


Nem lett volna nehéz neked sem kikeresni, sztem.

2012. szept. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt tacskóm, imádtam:) Kis zsemle színű kislány volt, már nem él. 13 évesen pusztult el végelgyengülésben...

Aranyos kutyus, minket rajongásig imádott, de elég erőteljes személyiség. Az idegeneket megugatta, de amúgy nem bántott soha senkit.

2012. szept. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, páran hogy le lettünk pontozva. Hát ez van, sokaknak fáj az igazság....
2012. szept. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a tacskókat. a szomszédban is volt mindig tacskó. Én egyáltalán nem látom harciasnak. az előző kutya jól jelzett, ugatós volt, de ha meglátott már jött farok riszálva a lábamhoz. alapjában véve nem volt egy nagy harcias kiskutya. 15 évesen pusztult el ha jól tudom, nagyon okos, helyes kutya volt. Most is tacskójuk van a szomszédéknak, és ez is nagyon aranyos jószág. Most egy éves körül van, de már nagyon jó jelzőkutya ő is, minden neszre hangosan ugat. Nagyon szeret, ő is tudja hogy ha engem lát jöhet simire, szeretgetésre. Nekem labradorom van, ő más kaliber, de tacskó szerintem nagyon jó fajta a kistestűek között
2012. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!:)
2012. szept. 22. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!