Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Groenendael jó lenne nekem?

Groenendael jó lenne nekem?

Figyelt kérdés

Groenendaelt szeretnék, de csak panellakást tudok neki biztosítani, napi több óra (kb. 3-4 óra, és ebből kb. 1 intenzív fárasztás) foglalkozást biztosítanék neki.

A szőr nem fontos.

Alkalomadták csoportos túrákra, és nyugodt, egyedüli kirándulásra is vinném egy erdőbe. Autóval kb. 20 percre van tőlünk.

De van egy viszonylag csöndes helyen egy szép park, oda is kivinném.


És milyen tenyésztőket ajánlotok, és mennyibe kerülne egy?


2012. szept. 19. 09:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és a közeli kutyafuttatóba is le tudnám vinni!
2012. szept. 19. 09:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen rendben van :) Nekünk Tervunk van társasházba és tökéletesen elvan, nap 5-6 óra intenzív foglalkozás mellett, néha kicsit kevesebb néha több amúgy 80-100e körül vannak a kutyik és [link] itt vannaka tenyésztők, ha megtetszik egy nyugodtan vedd fel velük a kapcsolatot menj el nézd meg a kutyákat kérdezősködj stb.:) Jó grönizést!
2012. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úristenkém, köszönöm!

Álmaim fajtája, engem a szőr teljesen hidegen hagy. :)

2012. szept. 21. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!