Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?...

Mi lehet a baja a kutyámnak? Ma vettem észre, hogy szokatlanul sokat nyalogatja az ivarszervét (szuka). Megtapogattam és borzasztóan kemény volt mint ha egy téglát tapogatnék, és duzzadt is.

Figyelt kérdés

Viszont amikor nyomogattam nem jelezte, hogy fáj neki (nyüszítéssel).

Mi lehet a baja?


2012. szept. 19. 13:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A kutyáknál nincs menopauza, tehát életük végéig tüzelnek. Ha már 2 éve nem láttad tüzelni, az nem jelent jót. Ha méhgyulladása van, az nagyon komoly, vidd orvoshoz!
2012. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
na már ott gond van ha 2 éve nem tüzelt láthatóan... lehet gyulladás a méhben vagy hüvelyi fertőzés. Ajánlatos lenne neki venni egy kenetet és alaposan kivizsgáltatni. Én 6 éves kor fölött évente csináltatok teljes vérképet. (Bp-n lakom és még itt se nagy összeg csak 6000 forint évente) Az rögtön megmutatja ha pl gyulladás van a szervezetben vagy rák (a fehérvérsejt szám alapján). Szóval irány a doki ezt anibiotikummal valszeg kitudják kezelni innentől kezdve pedig tessék jobban odafigyelni és ivartalanítás se ártana, ennyi idősen elleni már úgy se fog és még nem is olyan öreg, hogy nagy esély legyen a komplikációra.
2012. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!