Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem szomorú, hogy ilyen...

Nem szomorú, hogy ilyen dolgok is történnek?

Figyelt kérdés

[link]


Gondolom aki elvitte csak nem hitte, hogy kóbor kutyus, hiszen ha a gazdi látta, hogy viszik a kutyust, akkor nem lehetett olyan messze.

Ha valaki feleslegesnek tartja a kérdést, akkor ugorja át. Én is csak unalmamba találtam erre a hirdetésre.


2012. szept. 19. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg szomorú,én azt se tudnám mit csinálnék ha az enyémet vinné el valaki. Bár olyan rosszaság,hogy hoznák is rögtön vissza.

Bár azt nem értem,hogy hogy szaladhatott ki az útra? Ennyi erővel el is üthette volna az autó.

2012. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na igen, az meg a másik dolog, hogy a gazdi se vigyázott eléggé a kutyusra. Nekem is yorkim van, ő is elég szeleburdi, de azt elképzelhetetlennek tartom, hogy a szemem láttára elvigyék. Nem értem pl. miért nem jegyezte fel a rendszámot.

Köszönöm a választ.

2012. szept. 19. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen,meg ha olyan közel volt az autóhoz,akkor odaszaladhatott volna és elmondja,hogy az övé. Nem lehet tudni ennyiből,hogy miért vihették el. Benne van az,hogy ellopták,de az is,hogy azt hitték elkóborolt és ők csak befogadták vagy nem akarták,hogy elüssék. Meg szerintem csak nem volt olyan közel a gazdi,mert amíg lefékez a kocsi,kinyitják az ajtót és kiszállnak a kutyusért,az idő alatt oda lehetett volna mennie a gazdinak.

De amúgy nem ítélkezek,mert nem lehet tudni hogy történt és sajnálom a gazdit.Nem lehet könnyű neki,remélem megtalálja a kutyusát.

2012. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Van igazság abban amit írsz, de nem tudom elképzelni, hogy ne hallják meg a kiabálást, hogy ne vigyék el.

Szegény kutyus is gondolta, hogy most "megszívatom" a gazdit, aztán volt meglepetés neki is, mikor kinyúlt érte egy idegen kéz.

Biztos nem lesz már meg ez a kutyus, legalábbis szerintem.

2012. szept. 19. 17:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, a kutya gazdája ledermedt így nem is kiabált vagy nem is tudom. Én már csak olyan vagyok,hogy az emberekről csak a jót feltételezem,én kis naiv :)

Ha nem is lesz meg,csak abban tudunk reménykedni,hogy jó helyre került és szerető emberek vették magukhoz. Gondolom ez nem sokat számít a gazdinak,de még mindig jobb ha így lenne,mint ha akkor elütik. A hirdetésből is látszik,hogy nagyon szerették,de majd beletörődik,mást tenni nem igazán tud. Majd legközelebb 1000-szer jobban fog rá vigyázni.Lehet most először ment messzebbre a kutyus és pont most jártak arra ilyen emberek. Szomorú véletlen az egész. Na,de hagyok másokat is kibontakozni.

2012. szept. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos másokat nem érintett meg ez a téma :)

Én pont az ellenkezője vagyok, előbb feltételezek rosszat bárkiről, mint jót :)

Köszönöm, hogy megosztottad velem a véleményed:)

2012. szept. 20. 19:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már nem tudok kibontakozni, mert a hirdetés már nem érhető el, de a válaszokból annyit le tudtam szűrni, hogy valakinek elvitték a kutyáját, ami az úttesten kószált a gazdától nem messze.
2012. szept. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen. Kiszaladt az útra, és egy kocsiból felszedték a kutyát, és a gazdája ha jól emlékszem 100.000 Ft jutalmat ígért ha visszaviszik.
2012. szept. 22. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!