Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Allergiás a kutyám?

Allergiás a kutyám?

Figyelt kérdés

Már 4 éve van egy mopsz kutyám. Úgy vettem , hogy egy helyen foltban ki volt hullva a szőre és el volt szineződve.. igazából akkor nem nagyon foglalkoztam vele , mivel az eladó azt mondta játszott egy másik kutyával... kicsit gyanús volt de ez van. aztán elmúlt neki , benőtt a szőr, de mostanában újból előjött neki. néha viszket neki..


illetve még ha hozzányúlunk a derekához a farkánál , akkor húzza ... ez mitől lehet ? allergiás lehet ? ebben az évben már 2x kapott féregtelenítőt. a legutóbbit mostanában.. ha ez számít.


esetleg van valakinek valamilyen ötlete hogy mi baja lehet ?


utána olvastam itt neten ezeknek a tüneteknek és arra gyanakszom hogy allergiás lehet. mert néha a fejét is dörzsöli a szőnyegbe


2012. szept. 19. 18:14
 1/4 anonim válasza:
igen, lehet allergia, az én kutyám westie, és ő is alárgiás és hasonlóak nagyon A tünetek ://
2012. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mire allergiás a kutyusod? :/
2012. szept. 19. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Először is el kellene vinni állatorvoshoz és kizárni a kórokozókat(tetű, gomba, atka, stb). Milyen tápot eszik a kutya? Le kellene cserélni prémium minőségű, hipoallergén tápra, hátha csak táplálékallergiája van. Ez ugye a jobbik eset, mert ez ellen tudsz tenni, de a kutyák is a háziportól kezdve a különbözű növények virágporáig bármire lehetnek allergiásak. Ha a hipoallergén táp hatására sem múlik el az allergia, akkor kellene csináltatni egy allergia vizsgálatot, ami kb 50 ezer forint.
2012. szept. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
1. Vagyok nekem a szarnyasokra (mint etel)
2012. szept. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!