Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Orijen vagy Eukanuba?

Orijen vagy Eukanuba?

Figyelt kérdés
8 hetes lány rotim van, olvastam egy honlapon, hogy az Eukanuba gázosít. Valakinek esetleg tapasztalat? Orijen felé húz inkább a szívem, de nem tudok dönteni.
2009. aug. 1. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk eddig minden kutya Eucanubát kapott, a rotink is és most a francia bulldogunk is.
2009. aug. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Orijen! A Eukanubában 14% hús van, sok gabona, nincs gyógynövény. Orijenben 70% hús, nincs gabona, és rengeteg féle gyümölcs, zöldség, és gyógynövény van benne. Mérlegelj hogy inkább döntően hússal etetnéd a ragadozó kutyád vagy gabonával amihez mutatóban van egy kis hús.
2009. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg tudod ki támogatná a Eukanuba véres állatkísérleteit:S
2009. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Mindenképp Orijen, sokkal jobb minőség.
2009. aug. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A rohadt életbe... Állatkísérlet???!!! Soha! Pokolra az összeset... Csak olyan termékeket használok, amiről biztosan tudom, hogy nem tesznek ilyet, még ha 3x annyiba kerül is! Köszönöm szépen, hogy erre felhívtad a figyelmem!
2009. aug. 1. 14:52
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egytértek... Ha van lelki erőd, néz meg ezt a videót, az Iams/Eukanuba (egy gyártó, mint pl az Acana/Orijen) állatkísérleteit mutatja:

[link]

Ez pedig egy egész oldal amit ennek szenteltek: [link]

2009. aug. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Te jó ég! De örülök, hogy feltettem ezt a kérdést, mert sosem tudtam volna meg! Soha nem jutott volna az eszembe, hogy egy állateledel gyártó cég állatokat kínoz... Mobilon internetezek, igy konkrétan nem tudtam a linkelt videót megnyitni, de youtube-ot megtudtam nyitni, és ott láttam pár videót, elég is volt... Tudsz olyan magyar oldalt, ahol szintén ezzel kapcsolatban lehet informálódni? Főként kutyaeledel gyártók... Olvastam ezt az oldalt is, angolul még jó, hogy tudok, bár itt sok volt az ismeretlen szó.
2009. aug. 2. 09:01
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem gondoltam volna hogy pont egy olyan cég, aki elvileg az állatokért van, állatokat kínoz és hagyja, hogy nagy kínok között pusztuljanak el:(((

Sajnos nem tudok konkrétan olyan oldalt ahol leírtják melyik állateledel gyártók nem használnak állatkíséreleket, de szerintem a többi nem, mert csak a Eukanubáról derült ki. A Champion Petfoods, aki az Acanát és Orijent gyártja, egy kis családi cég Kanadában, róluk biztosan lehet tudni hogy semmiféle állatkísérletet nem alkalmaznak.

2009. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
orijen.
2010. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Orijen.Az Eukanuba szar állatkínzással gyártják.
2010. dec. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!