Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » öreg kutya télen hogyan bírja ki?

öreg kutya télen hogyan bírja ki?

Figyelt kérdés
van egy öreg beteges kutyám aki nem hajlandó bemenni a kutyaházba de szemmel láthatóan fázik, ha benyulok a szőre alá hideg a bőre és reszket is. Szerintetek mit lehet vele csinálni, jah és nem szobakutyaköszi előre is
2012. szept. 22. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát legyen szobakutya, vagy addig ásd meg a sírját, amíg még nem fagyos a föld. Esetleg vizsgáljátok meg azt a kutyaházat, hogy miért nem megy bele, szigeteljétek meg béleljétek ki rendesen, tegyétek megfelelőbb helyre, de ha nem jön be, akkor az ő érdekében felejtsétek el ezt a kutya helye a kertben van marhaságot. Az öregeknek igenis kicsit több törődés jár, mert nem bírnak már annyit, mint a fiatalok. Gondolom, a ti családotokban is vannak idősebbek, akiket nem küldtök már el a boltba 20 kilós bevásárlásra, meg kicsit több takarót kapnak, és többször mentek vele orvoshoz. A kutya miért lenne másképp öreg?
2012. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A miénk is öreg, már két éve bent alszik az előszobában a téli éjszakákon. Egyáltalán nem szobakutya a miénk sem, de nem hagynám hogy kint fagyoskodjon. Egy öreg, beteg kutyáról gondoskodni kell.
2012. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem válaszolóval. Erősen ajánlom, hogy engedjétek be a szobába...
2012. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Márminthogy az elsővel értek egyet. :P

előző voltam

2012. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
az én kutyámmal is ez volt és reggelre megdöglött.
2012. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akumi nagyon szépen megfogalmazta, többet én sem tudnék hozzá fűzni.
2012. szept. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem is értem, hogy lehet ilyet kérdezni...Magától értetődő(nek kellene lennie), hogy ilyenkor igenis BE KELL engedni a házba. Egy öreg kutya kétszer annyi odafigyelést igényel!


Öreg is, beteges is, ne sajnáld tőle a házban alvást. Öreg kutyákat egyébként erősen ajánlott néha átmasszírozni (pl. reggel ébredés után vagy valamikor napközben), sokat tud segíteni..Bár nem tudom, a beteges konkrétan mire vonatkozik, de az én öreg kutyámnak már gyakran fájnak az ízületei, de mióta rendszeresen átmasszírozom (ébredés után), láthatóan jobb a közérzete.

2012. okt. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!