Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szomorú lesz a kutyám? (bővebb...

Szomorú lesz a kutyám? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy Bolognese kutyám(2és fél éves)2hét múlva Egyetemre megyek.Külföldön fogok tanulni.Minden hétvégén hazajövök.Albérletben leszek,de nem szeretném,hogy a kiskutyám reggel 8tól- este 8ig egyedül legyen bezárva.Ezért nem viszem magammal.Kertes házban lakunk.Itthon pedig a testvérem reggel dolgozik 6-tól 8-ig és utána 1-fél2ig itthon van(nem lenne egyedül). Utána max 1-2óra hosszát lenne egyedül,mert a barátom elvinné du. 1órahosszára sétálni.4-5 körül pedig hazaér az anyukám.Apukám pedig a szomszédban dolgozik(folyamatosan hazajár).Este pedig anyukám vinné sétálni. Nagyon szereti a kiskutyámat,és a kiskutyám is őt szereti a legjobban.Engem ez visel meg a legjobban,hogy nem lesz velem:( de nem akarom kínozni.Nem szabad önzőnek lennem. Szerintetek is jobb döntés otthon hagyni?Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2012. szept. 23. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha eddig te foglalkoztál vele a legtöbbet akkor igen szomorú lesz de egy idő után hozzászokik a rendszerhez hogy hétvégén lát és hétközben is olyanokkal van akikkel eddig is volt és igen ez jobb döntés minthogy kiviszed és nem tudsz vele elget foglalkozni :)
2012. szept. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen. Másrészt meg ha magaddal vinnéd kéne utaztatni és ha minden hétvégén hazamész és ha magaddal viszed (gondolom mert nem hagyod ott az albérletben) akkor elég sokat kéne utazzon ami nem biztos, hogy tetszene neki. Nem is szólva a környezet változásról (megszokná de azért szerintem jobban tetszene neki ott ahol már ismeri a könyezetet meg az embereket). Nállunk volt, olyan, hogy elmentünk egy pár napra nyalani (de az is lehet, hogy egy hétre) és mikor hazattünk a kutyánk megsértődött mert ő itthon maradt mi meg elmentünk (hozzáteszem nem egyedül maradt itthon). :D De ez csak érdekesség képpen írtam. Szerintem ne vidd magaddal.
2012. szept. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :) Annyira hiányozni fog:( ha belegondolok elkap a sírás :(( de majd megszokom.Remélem könnyebb lesz az idő múlásával. Az ő érdekét kell nézni és ő akkor lesz boldog ha itthon marad a családdal,a jó nagy kert a rendelkezésére áll:)
2012. szept. 23. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!