Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallottátok, mit mondtak a...

Hallottátok, mit mondtak a rádióban?

Figyelt kérdés
Csak félig hallottam a hírt, de állítólag annyi kutyaharapás történt a hétvégén, hogy tiltani akarják pár fajta(pitbull, bandog, + 8 fajta) tartását, vagy szaporítását, ezt nem hallottam világosan. De ezzel mit érnek el??
2012. szept. 25. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Marhaság. Vagy nézz utána az ilyen híreknek, vagy ne foglalkozz velük. Lehet, hogy nem is Magyarországról beszéltek, vagy nem mostanról, vagy csak valami eszelős érdekvédelmi csoport hőbörög már megint. Most változtatták meg a törvényt, hogy ne legyen fajta szerinti kirlátozás, ezt legkorábban a következő balos banda fogja megváltoztatni, addig nem fognak kéthavonta törvényt módosítani pár baleset miatt.
2012. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szlovákiáról volt szó.
2012. szept. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Kevesebb harapást? Idegrendszerileg stabilabb kutyákat?
2012. szept. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
55%
nem magyarországon
2012. szept. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor félreértettem!

Azt mondjuk nem értem, miért lenne kevesebb harapás. A Bandogokat pl direkt tenyésztik, legtöbbször nagyon jó körülmények között. Amit most hallottam harapásokat, saját mindenféle kutya harapott meg gyerekeket, atb. Nem hinném, hogy közük volt pitekhez..

2012. szept. 25. 16:22
 6/7 anonim ***** válasza:
A szaporítás ellen kéne tenni, szigorítani, hogy ki tarthat kutyát, és ha azért harap meg egy kutya egy embert, mert a gazdája nem nevelte, kínozta, akkor az embert felelősségre vonni, megbüntetni. Elvégre ezekben az esetekben csakis a gazda a hibás, a kutya csak 'áldozat'! De erre még várhatunk...!
2012. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva szerintem a kutyákhoz is kellene "jogsi", de olyat biztos nem vezetnek be (gyerekekhez se ártana egyébként) :)
2012. szept. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!