Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz nemsokára egy lány...

Adry16 kérdése:

Lesz nemsokára egy lány dobermanom, és nevet szeretnék neki. Mondanátok valami jó nevet? Nem valami átlagosat, hanem inkább olyat ami a fajtára jellemzően tekintélyt parancsoló. Vagy esetleg hercegnő.

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 12:06
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, csak ne Cézár, vagy Néró legyen! :D
2012. okt. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
Puff puff golyót neki.
2012. okt. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Zeusz lesz a neve :-) valószínüleg :-)
2012. okt. 12. 08:59
 24/32 anonim ***** válasza:
Zeusz? De az fiú név...vagy most kan kutyád lesz?
2012. okt. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Igen fentebb írtam is hogy változott.
2012. okt. 13. 00:41
 26/32 anonim ***** válasza:
A Zeusz az egy jó név egy dobermannak. Arra kérlek, hogy olyan féléves kora körül vidd majd el kutyaiskolába, ahol az alapvető engedelmességet megtanítják nekTEK. Hidd el nagyon fontos. Ott szocializálják majd kutyákkal, és emberekkel is, nem beszélve az alap vezényszavakról, illetve a normális, kellemes sétálásról. Ha ezt betartod, jó eséllyel nem kerültök majd be a híradóba. Sok örömet a kutyushoz! :) Írd ám majd meg, ha meg lesz. :)
2012. okt. 13. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, kérlek ird meg nekem légyszives, mikor volt a Hiradóban olyan hir, hogy dobermann emberre támadt??? irta, hogy agilityzni szeretne vele, akkor egyértelműen vinni fogja suliba. Viszont egy jó tanács. ha agilityzni szeretnél, akkor érdemesebb az alomból könnyebb csontozatú kiskutyát választani, és nézd meg a szülőket is. mert ha lesz egy 45 kg-os 73 cm marmagas kankutyád, annak nem biztos, hogy előnyős ez a sport. nehéz, nehezebben mozog stb.
2012. okt. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
A dobi? Kismilliószor támadott már. Vagy te is azok közé tartozol, akik szerint a rottweiler, amstaff, dobi, és társai nagyon szelídek, csak vannak hülye gazdák? :D Hát elmondom neked, hogy a kutyaiskolában a haladó(!!!) amstaffokat, boxereket, és hasonlókat még mindig nem lehet nyugodtan megsimogatni, ellenben az összes goldent, spánielt, labradort, etc rögtön az első foglalkozáskor is nyugodtan meg lehet közelíteni. Szóval minden kutyát lehet tanítani, és megbízhatóak is lesznek, de az alaptermészetüket nem lehet megváltoztatni.
2012. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
nem kedves utolsó, én azon buta gazdik közé tartozom, akik képesek 7 dobermannt együtt tartani. igy van tapasztalatom bőven, és egyedenként is nagyon változó az alaptermészetük, de támadni emberre még nem sokat láttam. hacsak nem célirányos képzésen voltak.
2012. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már most szerdán megyek a kutyusért. Feltétlen elviszem márciusba vagy áprilisba nyit újra a kutyasuli csak akor tudom vinni, de szerintem nem lesz késő, mert szeptemberbe született. ha van még valami tanács privátba szivesen fogadom.
2012. okt. 15. 06:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!