Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a pekingi...

Mi a különbség a pekingi pincsi és a palota pincsi között?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem 1 pekingi palota pincsit és azt mondta a gazda,hogy annyi a különbség,hogy neki nem olyan nyomott az orra mint a simma pincsinek...Probáltam utánna nézzni de nem ment

Kérlek segitsetek

Köszi S.O.S


2009. aug. 2. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát jól át lettél b*szva. Gondolom szaporító volt az illető... A sok hülye meg mindent elhisz.

Ugyanaz a kettő, csak több neve van ami a köznyelvben elterjedt. Pekingi palotakutya a hivatalos neve, a többi a mindennapokban használatos.

2009. aug. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a pekingi palota kutya, meg a pekingi palota pincsi ugyan az. Én még sehol nem hallottam a fajtán belül ilyen külömbségről, bár lehet, csak tájékozatlan vagyok.
2009. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Semmi különbség !!!

Emnek a kutyafajtának több neve van : Pekingi Palota kutya, Pikingi palota pincsi, Palota pincsi

De semmi más különbség !

2009. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ugyanaz a kettő, csak sokféleképpen használja a köznyelv. A hivatalos fajtaneve a pekingi palotakutya. Ezen kívül még van a tibeti spániel, ami nagyon hasonlít hozzá: [link]
2009. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ugyanaz, csatlakozom az előttem szólókhoz. Nekünk is van, de teljesen ugyanaz. Hülyeség, hogy nyomottabb az egyik orra..
2009. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm..amugy pedig tényleg hosszabb az orra az enyémnek...vagyis nem olyan nyomott...bár lehet,hogy csak azért mert kicsi
2009. aug. 2. 23:13
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet, hogy azért mert keverék... A palotapincsinek nyomott az orra és kész. Nincs olyan egy fajtatisztánál hogy jajj hát az enyémnek nem olyan nyomott. Akkor keverék, ennyi.
2009. aug. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, mennyi idős a kutyus, de lehet, hogy míg kevésbé dús a szőre, addig nem látszik annyira nyomottnak az orra. Ha már nagyobb korban is eltér a fajta jellegétől, akkor pedig nem kizárt, hogy át lettél verve, és keverék kutyát kaptál (attól még lehet a kutyust szeretni, ez nem az ő hibája, csak éppen ilyen esetben az eladó szemét).

Ez mondjuk csak az én tippem, nem volt még ilyen kutyám.

2009. aug. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%

100%, hogy szaporító volt, ha nem tudta, hogy a két név egyet és ugyanazt a fajtát jelenti! Gondolom TK sehol.

Gratulálok, hogy te is beálltál a kőbuta felelőtlen kutyások sorába! Mindent bele, aztán nehogy felszedd utána a kutya sz*rt, mert piszkos lesz a kezed!

2009. aug. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
09:18 - Bocs, de attól, hogy valaki (akár véletlenül akár direkt) keverék kutyát tart, még nem felelőtlen kutyatartó... Legfeljebb kezdő, ha még nem tájékozatlan.
2009. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!