Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a pekingi...

Mi a különbség a pekingi pincsi és a palota pincsi között?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem 1 pekingi palota pincsit és azt mondta a gazda,hogy annyi a különbség,hogy neki nem olyan nyomott az orra mint a simma pincsinek...Probáltam utánna nézzni de nem ment

Kérlek segitsetek

Köszi S.O.S


2009. aug. 2. 22:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
09:18 Teljesen véletlenül vettem meg..mivel első kölyök kutyám nem tudtam..de mind1,hogy keverék vagy nem az,ugyan ugy szeretni fogom:)A szart meg a szádba fogok tenni ha nem tudsz normálisan irni!!Köszönöm mindenkinek
2009. aug. 3. 11:11
 12/15 anonim ***** válasza:
4%

Boccsa de én magamból indulok ki...

Körülbelül teljes éven keresztül gondolkodtam mérlegeltem, kutakodtam, mire megtláltam a szerelmemet egy menhelyen. Pedig hányszor találkoztam ez alatt az egy év alatt kínálkozó lehetőségekkel... Nekem is az első kutyám. Ő is keverék.

Nekem úgy jött le, hogy fajtiszta kutyus volt a fejedben, csak adódott a lehetőség, átvertek. Nem kétlem, h szeretni fogom, de túl sokan vannak, akik így vásárolnak kutyát. Tegnap láttam egy pincsit, holnap körülnézek a neten, holnapután megveszem, elhozom. Jövő héten kiderül, hogy semmit sem tudok a kutyákról, szétszedte az ágytakarómat, jövő hónapban irány az illatos.


Akinek nem inge ne vegye magára, akinek meg inge úgyse jön ide. Hova fújjam ki a keserű dühöt, amit az ilyen kutyatartók iránt érzek, ha nem ilyen fórumokra? :P

2009. aug. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amúgy nem keverék hanem a pekingi palotakutya egy másik fajtája tibeti spánielnek nevezik Az én kutyám is ilyen. De azért keress rá.
2010. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én biztos forrásból tudom..hogy maga a palota pincsiknek 41 fajtája van...ezért látod ennyiket hosszab szőrünek másikat nyomottabb orral..rövidebb szőrrel..nagyobb kissebb...ezért van....aki nem hiszi járjon utána...köszönöm....:P
2011. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Többféle pincsi létezik: ez a régies nevük a hosszúszőrű ölebeknek. (Bichon vagy a németben Pintsch). Így selyempincsi a máltai selyemkutya, palotapincsi a kínai palotakutya vagy majompincsi a Affenpintscher. (Az utóbbi viszont nem a pincsiféléknek hanem a schnautzerek rokona.)
2013. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!