Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért drágább az extra mini...

Miért drágább az extra mini yorki mint a sima mini?

Figyelt kérdés

Illetve mit jelnthet a szobatisztaságra előnevelés?


[link]


2012. szept. 26. 14:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs se mini se extra mini ez egy szaporítói fogás.
2012. szept. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Én azt szerettem volna h a kiskutyám felnőtt korában 3,1 Kg-2,5 Kg legyen ő 2-2,5 között van és nekem nagyon kicsi...ezek a példányok akiket hirdetnek 1 és 2 közöttre esnek eszméletlen picik kevesebb az esélyük a túlélésre...aki ekkorát akar vegyen tengerimalacot. Olyat is hallottam h a szaporító azt mondta h extra mini lesz és 6 kg...nekem azt mondta a tenyésztő h normál és szerintem az is. Direkt felhívta a figyelmem h nem mini meg extra mini.
2012. szept. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Az illatoson jelenleg több yorki is van bent, igaz nem kölykök, de nem is kerülnek 40e Ft-ba és nem akarnak átvágni azzal, hogy extra mini meg mini yorki...
2012. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Szobatisztaságra előnevelt, főleg egy szaporítós hirdetésnél kb semmit nem jelent. Én is így jártam első kutyámmal, szaporítótól vettem egy szobatisztaságra előnevelt labradort, aki még 7 hónaposan is beszart és ráadásul keverék. Ennyi...
2012. szept. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
A meglepetés betegségekkel együtt? Sokkal.
2012. szept. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ja, nem mennyivel, hanem miért. Hát azért, mert a sok hülye kiad érte pénzt, semmi másért.
2012. szept. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Little Red:)))


Egyébiránt szomorú vagy sem, én már inkább csak arra gondolok, hogy aki veszi a fáradtságot és ide ír, talán meggyőzhető észérvekkel és elgondolkodik a dolgon, uram bocsá' eláll ettől a szándékától.

2012. szept. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Ez off-lesz, elnézést, de:

Az illatos úti yorkik és egy hosszúszörű csivi - nagy valószínüséggel - csak elkóricált egyedek, mert nem elhanyagolt a küllemük.


Egyébiránt nagyon sok helyes kistestű kutya van ott. Én már csak ritkán nézek föl oda, mert egyszerűen lelkileg nagyon megrázó a látvány és a gondolat, hogy pl. némelyik idős, vagy tulzottan elhanyagolt kutya "mögött" mi rejlik.


Szíve joga mindenkinek, hogy milyen fajta társat választ, de a fenti kérdező tényleg nézzen szét az otthontalan állatok kínálatában, mert csoda szép és különleges állatkára akadhat!:)

2012. szept. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
hely: csodaszép:)
2012. szept. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Ramada válasza:
13%
Nyugodtan vegyél csak mini kutyust.Én is nem rég vettem egy tünemény és nem bántam meg.De mindenképpen járj utána kitől veszed ez fontos ezeknél a kis apróságoknál.Extra minit nem ajánlom olyan szempontból hogy rá nagyon kell vigyázni.Hidd el a mini is kicsi főleg ha szuka így is a lábam elé nézek nehogy rálépjek.Nagyon hálás és okos könnyen tanítható.2 óránként levittem és szobatiszta lett hamar.Már jelez ha menni kell.
2012. szept. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!