Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért drágább az extra mini...

Miért drágább az extra mini yorki mint a sima mini?

Figyelt kérdés

Illetve mit jelnthet a szobatisztaságra előnevelés?


[link]


2012. szept. 26. 14:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
kérdező: azért drágább mert sokkal kisebb mint a mini yorki :) nekem is extra minim van :)
2012. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Agyrákod lenne inkább. Bár bocs, nem létező szerv nem tud elrákosodni....
2012. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Úristen............ Te szerencsétlen a halál vinne el. De még annak sem kellenél!
2013. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Kérdezős: Igenis van mini,extra mini yorki. Én aputól karácsonyra kaptam egy extra minit és most 1 éves,de a súlya végre elérte az 1kg-t. Tehát ha ilyen kutyust akarsz venni nyugodtan vegyél nem fogod megbánni! :)))
2013. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Kérdező: Igenis van mini,extra mini yorki. Én aputól karácsonyra kaptam egy extra minit és most 1 éves,de a súlya végre elérte az 1kg-t. Tehát ha ilyen kutyust akarsz venni nyugodtan vegyél nem fogod megbánni! :)))
2013. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, mégis mire alapozod a kijelentésed? Mert hogy az FCI szerint elismert fajták között csak standard yorkshire terrier van. És gondolom nem vagy FCI bíra, se yorki tenyésztő a 13 èves okos felfogásoddal...
2013. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!