Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért akarta a szuka kutyám...

Miért akarta a szuka kutyám megdugizni a szomszéd hím kiskutyát?

Figyelt kérdés

Tüzel, dehát az azért durva, hogy szuka létére beáll mögé és úgy csinál, mintha épp meghúzná frankón. :DD


Foxi - havanese keverék.


2012. szept. 26. 19:23
 1/8 anonim válasza:
12%
Most ilyen időszak van, nekem a fiú kutyáim csinálják egymásnak ugyanezt:S
2012. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

meghúzná frankón..ahha a kutyád domináns,veled szemben meg hatalmas pofátlanság hogy megteszi a jelenlétedben ezt hiába nem rajtad "gyakorolja" a dominanságot.

Attól hogy cuki kiskutya bekéne tartani a falkavezérségi dolgokat,nem elkényeztetni azt a kutyát.

olvass utána google-ba!

2012. szept. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Épp mentem át a szomszédba és nem látta, hogy látom (van nekik hagyva egy rész, ahol át tudnak járni egymáshoz).

Aztán rászóltam, hogy mi a jó k*rva anyját csinál és hazaszaladt.


De amúgy tök vicces volt. :DD

2012. szept. 26. 19:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. épp tüzel a kutyád és hagyod hogy átjárkáljon a kan kutyához? Gondolom nem akarsz szaporulatot.

2. Kutyádban most tombolnak a hormonok,domináns volt a kannal,ennek nincs köze a szexhez.

Bár nekem ez nem vicces,inkább idegesítő.

2012. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"De amúgy tök vicces volt. :DD"


Napi felelős kutyatartó rovatunkat hallották. Viszont hallásra!

2012. szept. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miért pontoztátok le az első válaszolót, tüzeléskor olykor az én kanjaim is egymásra fanyalodnak, mivel a szuka ilyenkor el van zárva tőlük. Az egyik pedig ivartalanítva van, de még így is beindul ilyenkor valamilyen szinten.
2012. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elképesztő hogy 2012-ben még mindig tartanak ugy emberek kutyát hogy alapvető dolgokkal, fogalmakkal sincsenek tisztában.

Eszik-sz@rik-tutul, azt jó van, mi?

2012. szept. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem akarta "megdugizni" ezt felejtsd el. Hágó mozdulattal fejezik ki a kutyák egymás között (mindegy hogy kan vagy szuka) hogy ki hol áll a rangsorban. A kutyád kimutatta a másiknak,hogy ő a dominánsabb és felette áll. A te jelenlétetben ha te vagy a falkavezér ilyet csinál az nagy tiszteletlenség. Olvastam a válaszodban,hogy nem voltál ott és amint átmentél, ráordítottál,hogy mit csinált és abba hagyta, na ez legalább jó,hogy nem folytatta..Ilyenkor büntetni kell, tiltani ezt a fajta viselkedést. Ennek egyébként semmi köze a tűzeléshez és ahhoz se ,hogy melyik kutya milyen nemű!
2012. szept. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!