Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzel a kutyám. Mikor vihetem...

Tüzel a kutyám. Mikor vihetem újra kutyák közé?

Figyelt kérdés
Most kezdte de még nem vérzik. Első tüzelése és nekem meg az első szuka kutyám. Tudom hogy kb. 21 nap. De mikortól? Már mostantól kell számolni? Még "csak" nyüsszög egész nap és meg vannak őrülve érte a kanok. Talán egy picit nagyobb a pérája, de nem feltűnően, és sokat nyalogatja.

2012. szept. 24. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amíg rá vannak indulva a kanok addig nem kéne kutyák közé vinni, és igen mostantól számolhatod a 21 napot, de ez ugye nem biztos hogy annyi ideig is fog majd. Mikor már nincs felduzzadva a pérája és miután abbamarad a vérzés várjatok 3-4 napot, és akkor meg lehet próbálni kutyák közé menni.
2012. szept. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

21nap múlva elvileg vihetnéd kanok közé de az ismerőseimből kiindulva akinek szukája van a tüzelés elmúlása után vár még kb. 1 hetet h újra kutyák közé vigye:)

Ivartalanításon gondolkoztál már?:)

2012. szept. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem lesz ivartalanítva, kiállításra járunk. Köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 24. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!