Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatartók, mennyi időre...

Kutyatartók, mennyi időre hagyjátok egyedül a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy akik lakásban tartanak kutyát, mennyi időre szokták egyedül hagyni? (Munka, iskola ... stb miatt)

2012. szept. 26. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mivel a kutyának napjában többször is pisilnie,stb kell,így én nem hagynám egyedül 6 óránál tovább,mert bepisil,rág,rombol valamit.kölyökkutyát meg főleg kínzás hosszú időre egyedül hagyni.egy év alatt mire felnő szép lassan hozzá lehet szoktatni hogy kibírjon napi 6-8 órát egyedül.de akkor se tanácsos.
2012. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát, nálunk úgy van, hogy nagyim otthon van folyamatosan, anya 6-18ig nincs otthon, én 7-15ig.
2012. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja és kertes házban lakunk.
2012. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Basszus de hülye vagyok...nem olvastam el csak a fő kérdést. Mindegy, leírom akkor barátnőmet. Ő volt már, hogy csak 1x vitte le sétálni egy nap. Volt olyan, hogy levittem én este 6kor kb. Elmentünk bulizni és ő másnap délutan 5kor vitte le. Sajnos..de ha van ideje, leviszi kb. 5x is..
2012. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én panelos vagyok, nagytestű kutyával. 9-10 órát van egyedül, simán kibírja pisi/kaki nélkül, de amíg kölyök volt, vittem magammal dolgozni ill. olyan 7 hónapos koráig anyósék jöttek hozzá délben egy eü sétára.
2012. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok!
2012. szept. 26. 21:19
 7/11 Szilvi & Argos ***** válasza:

Amikor panelban éltünk kis-közepes testű kutyámmal, akkor általában 8-9 órát volt a lakásban séta nélkül, bár nem volt egyedül. Éjjel általában 10 órát volt a lakásban.

Néha előfordult, hogy 10-12 órát kellett kibírnia...de ha ennél többet nem tudtam otthon lenni, akkor Apukám levitte 10 percre

2012. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
maximum 4-5 órát van egyedül,ennél többet nem.
2012. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel az enyém még csak 4,5 hónapos, így a maximum egyedül töltött idő 4 óra. Ennél többet nem eddig. Ez azért megoldható, mert nem dolgozom jelenleg. Ha dolgoznék, akkor nem vállaltam volna be kölyökkutyát, mert nem lett volna elég időm vele foglalkozni. Persze, már elkezdtem őt hozzászoktatni, hogy egyre többet van egyedül, mert ha dolgozni fogok majd, akkor már ne okozzon problémát neki a hosszabb egyedüllét. Így azt csinálom, hogy napközbe, mivel sok elintézni valóm van, többször egyedül hagyom őt, 20-30 percekre. Így már tudja, hogy bárhova is megyek, és bármikor is indulok haza, mindig hazamegyek hozzá.
2012. szept. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2 hetente 1x jön ki úgy, ha mindenki reggel megy dolgozni, hogy 8-9 órát van egyedül.

De azért 1-2-3-4 órát (mikor hogy) minden nap eltölt egyedül.

2012. szept. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!