Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cane corso szuka, boxer kan,...

Cane corso szuka, boxer kan, sharpei szuka, sharpei kan megférnek így 4en egymás mellett a jellemük szerint?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Az adott egyedek jelleme határozza meg és a gazdi, hogy mennyire tekintenek rá vezérként. Általánosságban butaság lenne bármit is mondani.

Nekem egy kan bullmasztiffom van, mindenhol dominánsnak írták más kanokkal szemben, ezzel szemben az én bullmacim egyáltalán nem domináns. Szóval egyedfüggő, bármit is írnak az adott fajtáról.

2012. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nevelés kérdése,de szerintem nem.egyfolytában harcolnának egymással,menne a falkavezérségért a harc.ez nem jó egyik kutya lelkének se.ezek mind domináns fajták.mindet ivartalanítani kell,de akkor is balhés lenne az élet.az az ideális ha a kutyák szeretik egymás társaságát,nem az ha folyton morognak meg ölik egymást.miért nem jó neked 4 menhelyről örökbefogadott kutyus? vannak örökbefogadható cane corsok,boxerek,shar pei-k.ne vásárolj hanem ments meg egy életet.
2012. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az tény egyébként, hogy nagyon bele kéne választanod a jellemekbe, hogy megférjenek egymással és tényleg ivartalaníttatni kéne mindegyiket.
2012. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek:)
2012. szept. 26. 21:38
 5/6 anonim ***** válasza:
A 4 menhelyről befogadott,kitudja milyen előéletű kutyával biztos könnyebb lesz.
2012. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez nevelés kérdése...ismerősnél 4 ivaros sharpei élt, házőrzésre vette őket...2 szuka 2 kan...sose veszekedtek, mert tudták, hogy a gazda a falkavezér :)
2012. szept. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!