Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos puli kutyusunk...

4 hónapos puli kutyusunk bélhurutos lett.3. nap után van esély végre a javulásra? Egyelőre sajnos nincs jobban.

Figyelt kérdés

Rögtön első nap délelőtt állatorvoshoz vittem, mikor észrevettem hogy hány. Kapott infúziót, gyulladáscsökkentőket, hányáscsillapítót, stb. Itthon b6 vitamint adok neki 2x, +valami bélfertőtlenítőt naponta 3x. Tegnap este megint kapott infúziót +gyógyszereket. Sajnos mára sem látok változást, talán ritkábban hány, viszont kevesebbet iszik, és többet alszik...Enni egyáltalán nem akar.. Ja, és Parvo ellen be van oltva.

Tapasztalatokat várnék..



2012. szept. 27. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 13 éves kutyusomnak volt hasnyálmirigy gyulladása. Ő is hányt, nem evett, ha ivott, az is egyből kijött belőle. Másfél hétig jártunk minden nap infúzióra, ez alatt semmit nem evett, aztán kapott olyan étvágyjavítót, amitől végre megjött az ehetnékje. Jó két hétig gyakorlatilag 0 kaját vett magához, nagyon lefogyott, de túlélte. Pedig először azt mondta az állatdoki, hogy már idős kutya, jobb lenne, ha elaltatnák. Ehhez képest még élt 3 évet vígan, végül végelgyengülés vitte el, 16 éves korában.
2012. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csinált a doki parvo tesztet? Az nem jelent sajnos semmit, hogy be van oltva parvo ellen és az sem, hogy nem véres a széklete, hányása. Ettől még lehet parvo. Én megcsináltatnám a tesztet!

Jobbulást a kutyusnak!

2012. szept. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem csinált tesztet szerintem. Azt mondta, elvileg elkaphatná az oltás ellenére, de hogy azok mellett a vakcinák mellett, amiket ők használnak, nem szabad hogy elkapja a Parvot. Ja, és láza nincs a kutyusnak.

Sajnos nem tudom mi okozhatta..

2012. szept. 27. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!