Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy yorki kislány kutyusom...

Ramada kérdése:

Van egy yorki kislány kutyusom 4 hónapos múlt 1kg 5 deka mekkora lesz kb más folyton kint log a nyelve szinte egész nap imádjuk így de ez normális?

Figyelt kérdés

2012. szept. 28. 12:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A kilógó nyelv akkor sem normális, lehet agyi probléma, fejlődési rendellenesség, hibás fogazat, bármi. Tenyészszemlét elfelejtheted kilógó nyelvű kutyával, tuti nem adják meg neki.
2012. szept. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ha esetleg tényleg eljutsz egy tenyésszemléig, ott ki ne ejtsd a szádon azt h mini vagy extra mini, mert olyan NINCS!!!!!!!

De kilógó nyelvvel tényleg nem kapja meg...

2012. szept. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem a nap 24 órájában van kint,de sokszor kint felejti pl amikor várja az etetést,vagy alvás közbe.A tenyészemlét meg hogy elfelejthetem majd meglátjuk.Köszönöm árad belőletek a jó indulat.biztos nektek van a legtökéletesebb kutyátok a világon.Az a szomorú hogy az ember regisztrál ide,vesz egy kutyát és a negatívumokat kapja.Biztos át lett vágva stb.Nem érdekel hogy nincs mini yorki vagy giga.Mégis erre van kereslet.Lehet hogy nincs de mégis van.Éa azok az emberek akik így döntenek hogy nekik mini kell nem kell lehurrogni.Ismerek olyan yorkikat akik megfelelő mérettel rendelkeznek mégis betegek mert agyon vannak tenyésztve.Mindenhol előfordulnak problémák de attól még ők is kutyák.Szép napot mindenkinek!
2012. szept. 29. 11:05
 14/18 anonim ***** válasza:
Tudod, nem az a szégyen h itt lehurrogják az embert, hanem az, amit te is írtál, h habár NINCS mini yorkie, erre van kereslet. Szégyen, h az embereknek arra van igénye, h az imádott fajtájukat egy pénzéhes idióta tönkretegye, elcsúfítsa és ebből kifolyólag a fajta hírnevét rontsa.
2012. szept. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy valaki ennyire rosszul van ettöl hogy nincs mini yorki.Nem mindegy én nem vagyok tenyésztő vettem egy kutyát ami mini lesz és ha tetszik ha nem yorki mert bele van írva a törzskönyvébe.Nem veszekedni akarok szeretnék minél többet megtudni erről a fajtáról de itt kérdezni sem lehet mert a kutya le van nézve biztos beteg stb .Olyan írjon aki szereti kutyákat és inteligens módon tud írni és akinek lényegtelen hogy 1kg vagy 5kg meg mini nem mini kezdünk átmenni az oviba.
2012. szept. 29. 15:10
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha a kutyád nem lesz 2 kiló fölött, akkor bizony nem tenyésztésbe vonható és nem azért mert valaki a hasára csapott és meghúzott egy ilyen határvonalat, hanem mert az ettől kisebb kutyák már az abnormálisan kicsi kategóriába esnek, ami számtalan egészségügyi gonddal jár együtt(a szájból kilógó nyelvtől lesz még rosszabb is bőven). Mi a kutyák egészsége érdekében szajkózzuk, hogy mini yorkit ne vegyetek, mert betegek, ideggyengék lesznek a miniatürizálástól, számomra felfoghatatlan, hogy egy amúgy is 2,5-3 kilós öleb miért nem elég kicsi az embereknek?
2012. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Itt sok ember meg azt nem érti meg hogy az ember vesz egy kutyát fellép egy ilyen internetes oldalra,a gazdi hülyének van titulálva a kutyája meg már előre el van temetve.Köszönöm a sok segítséget,és a hasznos tanácsokat és a jó kívánságokat majd a kutyám ezért lesz hosszú életű.Nevetséges és az hogy némelyik emberből árad a rosszindulat egyenesen rémisztő.
2012. szept. 30. 07:29
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem a rosszindulat árad hanem az emberi hülyeség, hogy nem lehet megérteni, hogy nincs nem létezik majd ha benne lesz a standardba akkor lesz mini yorki. Azt nem értem meg, hogy miért nem mindegy hogy 2.30 kg vagy 2,80?

A te kiskutyádnál akkor sem stimmel valami ha kilóg a nyelve ha belátod ha nem.... És nem rosszindulatból mondom!

Nem tudom miért titkos melyik kennelből vetted....?

Nem mered kiírni mert közben rájöttél, hogy szaporítótól van?

Némelyik törzskönyvez ha kéred csak "ismeretlen", szülőktől származik... Ezt valaki vagy belátja vagy nem !!!

Attól még lehet az édes ágyban alvós anyánakicsibogárkájakedven kutyusod!

2012. okt. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!